Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Hei, moksleiviai! Kviečiame dalyvauti mokymų cikle „Programavimo pamokėlės“!

Paklausite, nuo ko pradėti? Nuo registracijos Informiko akademijos puslapyje! Registracija vyksta nuo spalio 23 iki spalio 30 d.

Pirmiausia turite prisiregistruoti. Meniu juostoje (dešinėje) spauskite „Prisijungti“. Atsidariusiame lange spauskite „Prisiregistruoti“ ir suveskite reikalingą informaciją, nurodykite kalbą, kuria norite mokytis programuoti.

Moksleiviams, kurie yra prisiregistravę Informiko akademijos puslapyje, iš naujo registruotis nereikia, tik prisijungti.

1 žingsnis

Kai prisiregistruosite / prisijungsite, meniu juostoje (viršuje) spauskite „Programavimo pamokėlės“. Kairėje pusėje esančioje meniu juostoje susiraskite lauką „Registruotis“. Lange, kuris atsidarys, spauskite „Patvirtinti dalyvavimą“.

2 žingsnis

Kai patvirtinsite savo dalyvavimą mokymų cikle „Programavimo pamokėlės", meniu juostos kairėje pusėje spauskite „Lygio nustatymo testas". Dėmesio, atlikti testą gali tik tie, kurie yra užsiregistravę į programavimo pamokėles.

Testą turite atlikti iki 2017 m. spalio 30 d. vidurnakčio. Tik tie moksleiviai, kurie prisiregistruos ir atliks testą, galės mokytis programavimo pamokėlėse.

informikas plakatas galutins

Bendraukime