Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Planšetinis kompiuteris ir grafinė planšetė – tai pagrindiniai KTU Informatikos fakulteto organizuojamų konkursų „IT galvosūkiai“ ir „Informikės stilius prizai. Kviečiame moksleivius dalyvauti ir laimėti!

Konkurse „IT galvosūkiai“ – vienuolika užduočių

Šeštus metus organizuojamas konkursas „IT galvosūkiai“ vėl kviečia moksleivius kūrybingai taikyti informacines technologijas ir pasukti galvas sprendžiant įvairius galvosūkius.

Konkursas vyksta nuo vasario 28 d. iki gegužės 31 d., moksleiviams kas savaitę bus pateikiama po užduotį. Norintieji pelnyti daugiau taškų, sprendimus turės įkelti per dvi savaites nuo užduoties pateikimo. Moksleiviui, kuris išspręs daugiausiai užduočių ir surinks daugiausiai balų, bus įteiktas pagrindinis prizas.

Užduotims spręsti galima naudoti bet kurį informacinių technologijų įrankį, pavyzdžiui, Microsoft Excel, Mathcad ir kitus.

Užduotys skelbiamos Informiko puslapyje, socialiniame tinkle Facebook ir Konkursų svetainėje. Jeigu norite įkelti sprendimus – pirmiausia turite užsiregistruoti.

Pateiktos užduotys

Pagrindinį konkurso prizą įsteigė įmonę „Adform“. Tai planšetinis kompiuteris! Antrosios vietos laimėtojui bus įteiktas įmonės „DevBridge“ įsteigtas prizas – įrenginys Kinect. Iš viso bus apdovanota 12 konkurso dalyvių!

Stilinga Informikė

Šiais metais taip pat kviečiame moksleivius stilingai „aprengti“ Informiko draugę – Informikę. Šiuo konkursu skatiname jaunuolius pademonstruoti savo kūrybiškumą ir išradingumą, supažindinti su IT technologijomis.

Nuo vasario 27 d. iki gegužės 16 d. organizatoriai laukia moksleivių darbų, kuriuos galima įkelti į Konkursų svetainę, atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paprastu paštu.

Pasibaigus konkursui, tradiciškai vyks balsavimas Konkursų svetainėje arba socialiniame tinkle Facebook, kur bus renkami geriausi interneto vartotojų nuomone moksleivių darbai. Daugiausiai balsų surinkę darbai bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Stilingiausiai aprengtą Informiko draugę išrinks KTU Informatikos fakulteto dėstytojai, studentai, įmonių atstovai. Konkurso laimėtojas bus apdovanotas prizu – grafine planšete, kurią įsteigė įmonė „DevBridge“! Iš viso šiame konkurse bus apdovanota net 40 laureatų!

Daugiau apie konkursą KTU Informatikos fakulteto Konkursų puslapyje. Abiejų konkursų nugalėtojai bus apdovanoti per Diplomų įteikimo šventę!

Konkursų draugai:

informacinių technologijų įmonės „DevBridge“„Adform“;

kanceliarinėmis prekėmis jaunimui prekiaujanti ir inovatyvius efektyvius reklamos sprendimus teikianti įmonė „Realister“;

skaitmeninės grafikos, 3D animacijos ir interaktyviųjų sprendimų kompanija „Indeform“;

edukacinių žaidimų portalas Mokinukai.lt;

mokslo ir žinių populiarinimo svetainė ArZinai.lt

informacinių technologijų ir telekomunikacijų portalas Elektronika.lt,

KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybė „InfoSA“

KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla.

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2