Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Šiemet bus organizuojamas papildomas penktas konkursas moksleiviams, kuris įvyks Kauno technologijos universiteto (KTU) inžinerijos licėjuje.

Konkursai vyks dviem etapais. Pirmiausiai KTU Informatikos fakultetas kartu su mokyklomis suorganizuos penkis regioninius konkursus: Dzūkijoje, Aukštaitijoje, Suvalkijoje, Žemaitijoje ir Kaune, kuriuose kviečiami dalyvauti minėtų regionų moksleiviai.

Konkursuose dalyvauja visi norintys atitinkamo regiono gimnazijų, progimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų moksleiviai.  Jaunesnieji ir vyresnieji moksleiviai atlieka skirtingas užduotis (žr. 5-8 kl. užduočių aprašą ir 9-12 kl. užduočių aprašą). Konkursų taisyklės.

Regioniniai 2015 m. konkursai vyks:

• Suvalkijos – vasario 18 d. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje;
  • Druskininkai – vasario 20 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje;
  • Kauno regionas - vasario 20 d. Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjuje;
  • Aukštaitijos – vasario 27 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje;
  • Žemaitijos – vasario 27 d. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje.

Baigiamasis dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas vyks kovo 7 d.

Konkurso metu gali būti organizuojami seminarai moksleiviams ir mokytojams.

REGISTRACIJA

SEMINARAS MOKYTOJAMS