Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Šiais metais taip pat kviečiame moksleivius sukurti Informatikos fakulteto talismano – Informiko – augintinį. Šiuo konkursu skatiname jaunuolius pademonstruoti savo kūrybiškumą ir išradingumą, supažindinti su IT technologijomis.

Pasibaigus konkursui, tradiciškai vyks balsavimas Konkursų svetainėje arba socialiniame tinkle Facebook, kur bus renkami geriausi interneto vartotojų nuomone moksleivių darbai. Daugiausiai balsų surinkę darbai bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Šauniausią Informiko ir Informytės augintinį išrinks KTU Informatikos fakulteto dėstytojai, studentai, įmonių atstovai. Konkurso laimėtojas bus apdovanotas prizu – grafine planšete, kurią įsteigė įmonė „DevBridge“! Iš viso šiame konkurse bus apdovanota net 40 laureatų!

Daugiau apie konkursą KTU Informatikos fakulteto Konkursų puslapyje. Abiejų konkursų nugalėtojai bus apdovanoti per Diplomų įteikimo šventę!

Informiko augintinis plakatas

Konkursų draugai:

informacinių technologijų įmonė „DevBridge“

kanceliarinėmis prekėmis jaunimui prekiaujanti ir inovatyvius efektyvius reklamos sprendimus teikianti įmonė „Realister“;

skaitmeninės grafikos, 3D animacijos ir interaktyviųjų sprendimų kompanija „Indeform“;

edukacinių žaidimų portalas Mokinukai.lt;

mokslo ir žinių populiarinimo svetainė ArZinai.lt

informacinių technologijų ir telekomunikacijų portalas Elektronika.lt,

KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybė „InfoSA“

KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla.

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2