Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Finišavo moksleiviams skirtas konkursas „Informiko augintinis“. Keturis mėnesius trukusio konkurso metu dalyviai stengėsi sukurti orginaliausią ir informatiškiausią KTU Informatikos fakulteto talismano – Informiko – augintinį. Prasidėjo balsavimas, kuris vyks iki birželio 12 d.

11165960 10206676183452888 1632203177 n Copy

Savo darbus moksleiviai siuntė aktyviai. Į Konkursų svetainę buvo įkelta ir paštu atsiųsta daugiau nei 600 kūrybingų jaunųjų informatikų darbų. Tarpusavyje savo kūrybiškumą demonstravo moksleiviai iš skirtingų Lietuvos mokyklų.

Nuo birželio 1 d. iki 12 d. kviečiame balsuoti už konkursui „Informiko augintinis" pateiktus darbus, kuriuos rasite moksleiviams skirtame Konkursų puslapyje. Interneto vartotojai gali skirti balus už labiausiai jiems patikusį piešinį. Skaitmeninius piešinius galėjo įkelti moksleiviai arba jų mokytojai, o paštu atsiųstus piešinius nuskanavo ir į svetainę įkėlė KTU Informatikos fakultetas.

Darbai, sulaukę daugiausiai teigiamų balų, bus pateikti komisijos vertinimui. Komisija vertins ir skirs balus iki birželio 16 d. Kvietimus laureatmas atsiųsime po komisijos balsavimo. Nugalėtojas, kuriam atiteks „Devbridge Group" įsteigtas prizas - grafinė planšetė - bus paskelbtas renginio metu.

Komisiją sudaro KTU Informatikos fakulteto dėstytojai ir konkurso rėmėjai:

• informacinių technologijų įmonė „DevBridge“,
  • skaitmeninės grafikos, 3D animacijos ir interaktyvių sprendimų kompanija „Indeform“;
  • mokslo ir žinių populiarinimo svetainė ArZinai.lt.
  • IT priežiūros ir debesų kompiuterijos paslaugas teikianti įmonė „Blue Bridge"

Iš atsiųstų piešinių geriausi darbai bus apdovanoti puikiais prizais. Pagrindinį prizą grafinę planšetę „Wacom Intuos Pen&Touch M" įsteigė įmonė „DevBridge“

Balsuokite ČIA

Bendraukime