Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Kviečiame į renginį!

Birželio 19 d., penktadienį, 15 val. KTU Informatikos fakulteto (Studentų g. 50) 101 auditorijoje vyks baigiamasis konkursų „Informiko augintinis“ ir „IT galvosūkiai“, mokymo ciklo „Programavimo pamokėlės“ renginys.

Renginio dalyviai išgirs daug įdomios informacijos apie KTU Informatikos fakultete kuriamus ir įgyvendinamus projektus, galės juos išbandyti. Moksleiviai, jų tėveliai ir mokytojai taip pat galės pasivaišinti arbata, pabendrauti su fakulteto studentais bei dėstytojais. Renginio metu švęsime KTU IF talismano – Informiko – 5 metų gimtadienį bei valgysime specialiai šiai progai iškeptą tortą.

Konkurso „Informiko augintinis“ finalistams bus įteikti diplomai ir prizai. Taip pat bus įteikti informacinių technologijų bendrovės „Blue Bridge“ dovanos. Pagrindinis laimėtojas, kuriam atiteks IT bendrovės „Devbridge Group“ įsteigtas prizas  - grafinė planšetė – bus pakslebtas renginio metu.

Konkurso „IT galvosūkiai“ laimėtojams bus įteikti diplomai ir prizai, kuriuos steigė įmonės „Adform“, „Devbridge Group“ ir „Energy Advice“. Nugalėtojai bus paskelbti renginio metu.

Moksleiviams, kurie kantriausiai dalyvavo mokymo cikle „Programavimo pamokėlės“, bus įteikti sertifikatai.

Registracija į renginį ČIA.

Iki pasimatymo!

Baigiamasis red