Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

plakatasPavasaris prasidėjo kartu su kūrybiškiausiu konkursu moksleiviams „Informiko namas“. Kauno technologijos universitetas (KTU) kviečia moksleivius susipažinti su informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis ir sukurti Informatikos fakulteto (IF) talismano - Informiko - 3D namą.

Konkurso, kurį šiais metais organizuoja KTU Informatikos fakultetas (IF) kartu su KTU Statybos ir architektūros fakultetu (SAF), tikslas - skatinti jaunuolius pademonstruoti savo kūrybiškumą ir išradingumą, susipažinti su IT technologijomis bei kompiuterinio projektavimo programomis ir ieškoti išskirtinių architektūrinių sprendimų.

Nupiešk arba sumodeliuok namą

Nuo kovo 1 d. iki gegužės 20 d. organizatoriai laukia moksleivių darbų, kuriuos galima įkelti į Konkursų svetainę arba atsiųsti paprastu paštu (Studentų g. 50-409 kab., LT-51368, Kaunas). Plačiau apie konkurso taisykles galite skaityti čia: http://goo.gl/ZIDHqY

Konkurso dalyviai gali piešti darbus ant popieriaus arba kurti skaitmeninius namų modelius. Plačiau apie 3D namo modeliavimo procesą skaitykite ČIA.

Pasibaigus konkursui, tradiciškai vyks balsavimas Konkursų svetainėje arba socialiniame tinkle Facebook, kuriame interneto vartotojai rinks geriausius moksleivių darbus. Daugiausiai balsų surinkę darbai pateks į antrą balsavimo turą, kuriame vertinimo komisija, sudaryta iš IF ir SAF dėstytojų, studentų bei įmonių atstovų, išrinks nugalėtoją - šauniausio Informiko namo kūrėją.

40 konkurso dalyvių gaus prizus

Moksleiviui, sumodeliavusiam ar nupiešusiam gražiausią ir įdomiausią Informiko namą, bus įteiktas fantastiškas prizas - naujausio modelio grafinė planšetė Wacom Intuos pro small. Prizą įsteigė IT bendrovė „Devbridge Group“. Iš viso šiame konkurse bus apdovanota net 40 laureatų!

Aktyviausia ir gražiausius darbus atsiuntusi klasė, laimės pažintinę kelionę į Rygą, kurią dovanoja statybinių medžiagų ir sistemų gamintoja - įmonė „Knauf". Laimėjusioji klasė turės išskirtinę galimybę apsilankyti „Knauf“ gamykloje ir susipažinti su joje vykstančiais gamybos procesais.

Daugiau apie konkursą

Konkurso rėmėjai ir draugai:

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2