Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

galvosukiai2Septintus metus organizuojamas konkursas „IT galvosūkiai“ vėl kviečia moksleivius kūrybingai taikyti informacines technologijas (IT) ir pasukti galvas, sprendžiant įvairius galvosūkius. Visą pavasarį vyksiančio konkurso moksleiviams nugalėtojo laukią planšetins kompiuters Apple Air.

Konkurso moksleiviams „IT galvosūkiai“ tikslas - skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius. Dalyvauti gali visi moksleiviai, kuriems galvosūkių sprendimas yra įdomus.

2015 metais vykusio konkurso „IT galvosūkiai“ nugalėtojas - Vytautas Strimaitis - šiuo metu jau studijuoja ir ragina moksleivius nepraleisti progos sudalyvauti konkurse.

„Man labiausiai šiame konkurse patiko užduočių originalumas ir faktas, kad jos skatina mąstyti „out of the box" principu“, - pasakojo Vytautas.

Pernai metų nugalėtojas teigė, jog tokių konkursų, kuriuos organizuoja KTU Informatikos fakultetas, reikia kuo daugiau, nes jie skatina moksleivių domėjimąsi IT sritimi ir bendrą mąstymą bei logiką.

„Apie konkursą sužinojau iš mokytojo, o peržiūrėjęs užduotis supratau, kad jos yra nestandartinės ir įdomios. Bespręsdamas galvosūkius sužinojau daug naujų dalykų, jaučiu, kad jie pravers ir ateityje“, - pasakojo Vytautas.

Pagrindinį prizą – planšetinį kompiuterį Apple Air – šių metų konkurso laimėtojui įsteigė programinę įrangą skaitmeninei reklamai kurianti kompanija „Adform“. Konkursą laimės tas moksleivis, kuris geriausiai išspręs visus konkurso uždavinius. Galvosūkiai pateikti čia: http://goo.gl/n29IQm

Antrosios vietos laimėtojui bus įteiktas įmonės „DevBridge Group“ įsteigtas prizas - Rasberry PI. Iš viso bus apdovanoti 7 laureatai. Laureatų skaičius gali kisti, priklausomai nuo šių metų dalyvių pateiktų sprendimų rezultatų.

Konkurso dalyviams bus pateikta 10 užduočių. Jų sprendimus galėsite įkelti į skiltį Galvosūkių sprendimai tik tuomet, jeigu užsiregistruosite. Registracija (Prisiregistuoti reikia prie puslapio ir prie renginio „IT galvosūkiai")

Daugiau informacijos

Konkurso rėmėjai: