Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Visus programavimo entuziastus kviečiame į programavimo konkursą Code Jam, kurio metu galėsite išmėginti savo jėgas, spręsdami programavimo uždavinius. Jeigu tau patinka programavimas, matematika ir algoritmai, šis konkursas kaip tik tau.

Konkurso dalyvių laukia 10 programavimo uždavinių, kuriems išspręsti jie turės 5 valandas laiko. Uždavinių sprendimai testuojami automatiškai, todėl dalyviai iškart matys, kuriuos uždavinius jiems pavyko išspręsti.

Kiekvienas testavimo sistemoje pateiktas neteisingas sprendimas prideda papildomų minučių prie uždavinių sprendimo laiko. Daugiausiai uždavinių per trumpiausią laiką išsprendę dalyviai taps nugalėtojais ir bus apdovanoti vertingais prizais.

Pagrindinį prizą - MGLW2 iPad Air 2 Wi-Fi 16GB Silver - įsiteigė IT produktus kurianti įmonė „Xplicity“. Kitų prizinių vietų laimėtojams dovanos įteiks KTU Informatikos fakultetas.

Kompiuterių klasėse, kuriose vyks konkursas, bus įdiegti programavimo įrankiai, skirti programuoti C++, C# ir Java programavimo kalbomis, tačiau bus galima programuoti ir kitomis programavimo kalbomis, jeigu naudosite savo kompiuterius.

Registracija: https://goo.gl/nyVDBt

Vieta: II bendrabutis, Studentų g. 67., 305 auditorija.
Laikas: Balandžio 21 d., 16:45.
Kontaktai: mindaugas.vasiljevas@ktu.l

Daugiau informacijos apie InfoShow: http://www.infoshow.info/en#naujienos