Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Sveikiname moksleivius, kurie nusprendė dalyvauti septintus metus organizuojamame mokymų cikle „Programavimo pamokėlės".

Pirmoji 2016 metų pamokėlė ČIA. Pamatyti ją galėsite tik prisiregistravę prie tinklalapio.

Atlikę lygių nustatymo testą, į lygius buvote suskirstyti taip:

1 lygis - mažiau kaip 60 taškų; 1 lygio dalyvių sąrašas;

2 lygis - 60-100 taškų; 2 lygio dalyvių sąrašas;

3 lygis - > 100 taškų; 3 lygio dalyvių sąrašas.

Savo lygį matysite, prisiregistravę prie svetainės: goo.gl/fwpX9l

Jei matysite, kad priskirto lygio užduotys per sunkios, spręskite žemesnio lygio uždavinius. Jei suprasite, kad priskirto lygio užduotys per lengvos, spręskite aukštesnio lygio uždavinius.

Atsiradus poreikiui gauti konsultaciją, galite rašyti klausimus į Bendrosios pagalbos skiltį arba klausti Pamokėlių konsultacijose. Nuotolinės konsultacijos su dėstytoju ar studentu bus galima vydkyti savarankiškai pasirenkant konsultantą.

Antroji pamokėlė bus paskelbta gruodžio 4 d.

Svarbiausios datos.

Taisyklės.