Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

kompaktasv1

Jau žinote, kad Informikas yra pavyzdingas kompiuterinių žaidimų mėgėjas. Taigi, legaliai nusipirko naująjį pasaulinį hitą „World of Azina“. Šiuo veiksmu jis remia geras lietuviškas kompanijas, kuriančias pasaulinio garso produktus.

Ant kompaktinio disko užrašytas serijos numeris netiko. Paieškos sisitemos „Google“ padedamas jis terado vieną naujieną, susijusią su jo problema:

Pasaulį krečia neapdairumo virusas

Kaip pranešė kompanijos „Electronic Arts“ atstovas spaudai, žaidimo „Command and Conquer Red Alert 3“ gamintojai ant pakuotės „pamiršo“ atspausdinti paskutinį aktyvavimui reikalingo numerio skaitmenį. Įmonės atstovas taip pat pabrėžė, kad kompanija greitai sureagavo ir operatyviai pateikė sprendimą žaidimą nusipirkusiems žmonėms.

Deja, kitos kompanijos nepasimokė. Kompanijai „Azina softworks", sukūrusiai ilgai lauktą pasaulinį hitą „World of Azina“, gresia dar didesni nemalonumai. Kompaktinėje plokštelėje esančiame serijos numeryje trūksta dar daugiau skaitmenų. Įmonė „Azina softworks“ kaltina leidybinę kompaniją, kuri savo kaltę neigia. Kadangi ginčai tęsiantis, kompanija savo pirkėjams nieko pasiūlyti negali...

Ilgai nesvarstęs Informikas išsitraukė savo „ginklus“ ir įsirašęs diegimo programą nusprendė šią problemą įveikti pats.

Ar galite atsakyti, koks pilnas išleistos serijos numeris?

Vertinimas:

3 taškai - nustatėte kiek simbolių trūkstą ant kompaktinio disko atspausdintame serijos numeryje;

7 taškai - nustatėte pilną serijos numerį ir aprašėte kaip tai padarėte.

// Kaip visada - Informikas mano, kad yra ne vienas sprendimo būdas ;-)

IV IT galvosūkis bus paskelbtas kovo 15 d.

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2