Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Kovo 25 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakultete vyks baigiamasis Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas. Jaunieji informatikai susirungs programavimo, informacinių technologijų taikymo, multimedijos ir sukurtų programų konkursuose. Į forumą jau užsiregistravo virš 200 moksleivių iš visos Lietuvos.

Baigiamasis forumas vyks kovo 25 d., šeštadienį, KTU Informatikos fakultete (Studentų g. 50). Registracija į Forumą.

Šiuo metu į dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumą užsiregistravo daugiau nei 200 moksleivių: į programavimo konkursą užsiregistravo 125 mokiniai, 42 vyresnieji kandidatai išmėgins save IT taikymo konkurse, net 39 dalyviai taip pat žada rungtis šiame konkurse jaunesniųjų grupėje ir 10 mokinių komandų kurs ir dalyvaus multimedijos bei sukurtų programų konkurse.

Daugiau nei 50 moksleivių iškeliaus su dovanomis

Forumo metu visų konkursų laureatai bus apdovanoti ne tik dr. J. P. Kazickų šeimos fondo prizais, bet ir įmonių dovanomis. Renginio metu taip pat bus įteikti prizai Kauno miesto ir rajono bei keturių Lietuvos regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos – konkursų laimėtojams.

IT kompanija „NFQ Technologies" įsiteigė pagrindinį prizą – planšetinį kompiuterį „iPad Air“ - baigiamojo forumo programavimo konkurso nugalėtojui. Pirmoji mobiliųjų aplikacijų kompanija Lietuvoje „Telesoftas“ apdovanos programavimo konkurse net 8 laureatus  nuostabiais prizais, o kompiuterinių žaidimų kūrimo įmonė „SneakyBox“ įsteigė pagrindinius prizus IT taikymo konkurso tiek vyresniųjų, tiek jaunesniųjų amžiaus grupių nugalėtojams ir laureatmas.

Kauno regiono programavimo konkursus remia JAV programavimo paslaugas teikianti kompanija „Devbridge Group", IT taikymo konkursą – skaitmeninei reklamai kurianti bendrovė „Adform“. Šios įmonės steigia piniginius prizus. Multimedijos ir programų kūrimo konkurso pirmų trijų vietų nugalėtojams prizus įsteigė DATA DOG. Forumo metu prizus konkursų laureatams įteiks IT kompanija „Blue Bridge“.

Mokytojų kavinė - žinių įsisavinimui

Forumo metu taip pat vyks 2,5 valandos trukmės seminaras mokytojams „Šiuolaikinis virtualus mokymasis: metodikos ir technologijos“. Registracija į seminarą mokytojams.

Šiuo metu į seminarą jau užsiregistravo net 40 informacinių technologijų srities mokytojų. Kol moksleiviai spręs uždavinius, mokytojai turės progą sužinoti daugiau apie šiuolaikines programavimo technologijų mokymosi bei projektinio darbo aplinkas. Seminaro pranešimus pristatys Informatikos fakulteto projektų vadovė Daina Gudonienė ir Programų inžinerijos katedros vedėjas Tomas Blažauskas.

Informacijos geresniam įsisavinimui bus rengiama mokytojų „kavinė“, kurios metu Informatikos fakulteto lektorius Ramūnas Kubiliūnas pademonstruos praktinį modelį, padėsiantį mokytojams ne tik prisiminti, bet ir įtvirtinti seminaro metu įgytas žinias.

Fakulteto absolventų sėkmės istorijos

Renginio svečiams ir dalyviams IF akademinė bendruomenė yra parengusi viešus pranešimus, po kurių vyks technologinių įrenginių demonstracijos.

IF absolventas ir UAB „Telesoftas“ projektų vadovas Ridas Bušmanas papasakos apie savo karjerą, o IF absolventas ir UAB „Sneaky box“ vienas iš įkūrėjų Liudas Ubarevičius supažindins moksleivius su Lietuvoje egzistuojančia kompiuterinių žaidimų industrija. KTU IF studentai – Andrius Paulauskas ir Tomas Valatkevičius – pristatys projektus, su kuriais dirba po paskaitų.

Įrenginiai, kurie bus pristatomi po pranešimų yra sukurti IF dėstytojų ir studentų. Informatikos fakultete visiems dalyviams bus suteikta galimybė parasparnį ne tik suvaldyti, bet ir nutupdyti ant KTU stogo, o pasinaudojant irklavimo simuliatoriumi, palenktyniauti Trakų Galvės ežere.

Forumo programa PDF | JPG
Daugiau informacijos
Regioninių konkursų rezultatai: SuvalkijaKaunasAukštaitija ir ŽemaitijaDzūkija.

Tyzeris: https://youtu.be/i3ib2N4vjtM

Forumo plakatas page 001

Renginio rėmėjai ir draugai:

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2