Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

DSC 0159Kovo 25 d., šeštadienį, KTU Informatikos fakultete šurmuliavo beveik 200 moksleivių, kurie dalyvavo jubiliejiniame 20-ajame dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių kompiuterininkų forume. Net septyniasdešimt sėkmingai pasirodžiusių moksleivių buvo apdovanoti dr. J. P. Kazickų šeimos fondo įsteigtais prizais ir solidžiomis įmonių dovanomis.

KTU IF nuo 1998 m. organizuoja dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursus ir forumą, kuriuose kasmet dalyvauja keli šimtai moksleivių iš visos Lietuvos. Šiemet įvykusiame 20-jame jubiliejiniame kompiuterininkų forume gabiausi jaunieji informatikai iš visos Lietuvos mokyklų išmėgino savo jėgas programavimo, IT taikymo bei multimedijos ir sukurtų programų konkursuose.

Renginio nugalėtojus ir laureatus sveikino paties dr. J. P. Kazicko jauniausias anūkas Peter Kazicko, kuris linkėjo jauniesiems informatikams nuolat mokytis, būti energingais ir siekti savo svajonių. Video sveikinimo įrašas.

J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forume dalyvavo daugiau nei 170 moksleivių: programavimo konkurse – 108 mokiniai, 27 vyresnieji kandidatai išmėgino save IT taikymo konkurse, 24 dalyviai rungėsi jaunesniųjų grupėje, o 11 mokinių komandų kūrė multimedijas ir dalyvavo sukurtų programų konkurse.

Apdovanota 70 moksleivių

Visų konkursų laureatai buvo apdovanoti ne tik J. P. Kazickų šeimos fondo prizais, bet ir kitomis įmonių dovanomis. Prizus gavo ir Kauno miesto ir rajono bei keturių Lietuvos regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos konkursų laimėtojai.

Kauno miesto ir rajono programavimo konkursą piniginiais prizais nuo 2015 metų remia JAV programavimo paslaugas teikianti bendrovė „Devbridge Group“. IT taikymo konkurso nugalėtojus ir laureatus šiemet apdovanojo skaitmeninę reklamą kurianti įmonė „Adform“.

Pagrindinį IT bendrovės „NFQ Technologies" įsteigtą prizą – planšetinį kompiuterį „iPad Air“ - laimėjo programavimo konkurso I-osios vietos nugalėtojas Rokas Kilinskas iš Alytaus Jotvingių gimnazijos. Pirmoji mobiliųjų aplikacijų kompanija Lietuvoje „Telesoftas“ apdovanojo net 8 programavimo konkurso laureatus.

Multimedijos ir programų kūrimo konkurso pirmų dviejų vietų nugalėtojams prizus įsteigė DATA DOG. Forumo metu prizus konkursų laureatams įteikė IT kompanija „Blue Bridge“.

Pranešimai mokytojams ir moksleiviams

Forumo metu taip pat vyko 2,5 valandos trukmės seminaras mokytojams „Šiuolaikinis virtualus mokymasis: metodikos ir technologijos“. Seminaro metu informacinių technologijų srities mokytojai buvo supažindinti su šiuolaikinėmis programavimo technologijų mokymosi bei projektinio darbo aplinkomis.

Kviečiame mokytojus užpildyti vertinimo anketą ir pasidalinti lūkesčiais, nukreiptais į kitų metų seminaro programą bei formatą. Anketa>>>

Forumo organizatoriai kvietė renginio svečius išklausyti tris pranešimus apie KTU informatikų sėkmės istorijas bei žaidimų kūrimo industriją Lietuvoje. Moksleiviai galėjo pamatyti įmonės „SneakyBox“sukurtus kompiuterinius žaidimus, išbandyti robotų programavimą ir žvilgsniu valdomą įrenginį bei išmėginti įvairias virtualios realybės patirtis: virtualų irklavimą, sklandymą, žaidimus Kauno fortuose ir kita.

Daugiau nuotraukų
Video reportažas (netrukus)

KTU moksleivių kompiuterininkų forumas. IT taikymo konkursas (5 - 8 kl.)

Kornelija Lukšaitė Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla 8 I
Martynas Miliauskas Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija 8 II
Deimantė Šuliauskaitė Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla - daugiafunkcis centras 7 III
Domas Nemanius Šiaulių „Romuvos“ progimnazija 8 III

KTU moksleivių kompiuterininkų forumas. IT taikymo konkursas (9 - 12 kl.)

Gabrielius Keibas Anykščių Jono Biliūno gimnazija 9 I
Vytautas Vizbaras Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazija 11 II
Gintė Ambrazevičiūtė Klaipėdos Licėjus 10 III
Simonas Petkevičius Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 11 III

KTU moksleivių kompiuterininkų forumas. Multimedijos ir sukurtų programų konkursas

Vardas, Pavardė Darbo pavadinimas Vieta
Stanislovas Kujalis Internetinė platforma „Namų darbų šešėly: sprendimų tikrinimo automatizavimas ir rezultatų pateikimas" I
Matas Aliuškevičius Mobili programėlė „SkiHelp" II
Akvilė Valentukonytė, Dovydas Kaunietis, Domantas Garšvas, Gediminas Lelešius, Ignas Šakuro Strateginis žaidimas „Fohaldan" III

KTU kompiuterininkų forumas. Programavimo konkursas

Rokas Kilinskas Alytaus Jotvingių gimnazija 11 I
Daumantas Kojelis Kauno technologijos universiteto gimnazija 11 II
Gediminas Lelešius Kauno technologijos universiteto gimnazija 10 II
Titas Malinauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 12 II
Jokūbas Ruškys Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija 11 III
Žilvinas Pranaitis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija 12 III
Darius Kurtinaitis Kauno Jono Jablonskio gimnazija 12 III
Džiugas Praninskas Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 12 III
Andrius Bendoraitis Šakių „Žiburio“ gimnazija 12 III

Regioninių konkursų rezultatai: SuvalkijaKaunasAukštaitija ir ŽemaitijaDzūkija.

Renginio rėmėjai ir draugai:

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2