Džiugiai skelbiame, kad pagrindinis konkurso prizas - iPad 2 Wi-FI 16 GB. Jis atiteks moksleiviui, kuris geriausiai pasirodys viename iš trijų konkurso etapų.

Nors įmonės pagrindinė būstinė yra Danijoje, tačiau atstovybės veikia 12-oje Europos šalių. Šiuo metu įmonėje „Adform“, kuri pabrėžia komandinio darbo svarbą, atsakomybę už savo veiklą, atvirumą, neformalią bei dinamišką aplinką, dirba daugiau nei 190 darbuotojų.

adform best logo

2012 m. kompanijų OVC ir AON organizuotuose geriausio darbdavio rinkimuose, „Adform“ laimėjo „Geriausio darbdavio“ apdovanojimą ir pateko į geriausių Centrinės ir Rytų Europos darbdavių dešimtuką.