Daugelis iš jūsų žino, kas yra programavimo kalba. Kai kurie iš jūsų tubūt žino, jog be programavimo yra ir vadinamosios žymėjimo kalbos, tokios kaip html, css, xml, svg ir kt. Jos skirtos aprašyti paveiksliukams, tinklalapių struktūrai ir išvaizdai bei daugeliui kitų dalykų. Beje, aprašyti žymėjimo kalba galima ne tik techninius dalykus :)

Susipažinkime su žymėjimo kalba, kuria galima aprašyti informatikų genties atstovus! Žemiau pateiktas kodas, kuris yra atspausdintas Informiko vizitinėje kortelėje:

GIT/M d-- s:++>: a---- C++(++++) UL++ P+ L++ E---- W+++ N+++ o+ K+++ w--- O- M- V-- PS++>$ PE++>$ Y++ PGP++ t- 5+++ X++ R+++ tv- b+ DI+++ D+++ G+++++ e- h r-- y++

Klausimai:

1. Kokia Informiko pagrindinė domėjimosi sritis?
  2. Kiek Informikui metų?
  3. Kokią operacinė sistema įdiegta Informiko kompiuteryje?
  4. Kokią programą reikėtų naudoti norint saugiai komunikuoti su Informiku?
  5. Koks fantastinis serialas labiausiai patinka Informikui?
  6. Kokį kompiuterinį žaidimą nupirktumėte Informikui gimtadienio proga?
  7. Kokį kompiuterinį žaidimą žaidžiant Informikas yra neprilygstamas?

Kūrybinė užduotis: Pamėginkite tokiu būdu aprašyti save ;-)

Pastaba: Tai senas kodas, kuriam galbūt jau ir nerasite kompiliatoriaus, bet tikiu, jog jums viską pavyks nesunkiai išsiaiškinti :)