2016 m. vasario 4 d. prasidės vienas įdomiausių konkursų moksleiviams „IT galvosūkiai"!

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis informacinėmis technologijomis ir kūrybingai jas pritaikyti sprendžiant sudėtingas užduotis. Konkurso taisyklės.

Pagrindinį prizą – planšetinį kompiuterį Apple Air – šių metų konkurso laimėtojui įsteigė programinę įrangą skaitmeninei reklamai kurianti kompanija „Adform“. Konkursą laimės tas moksleivis, kuris geriausiai išspręs visus konkurso uždavinius.

Sprendimus galėsite įkelti į skiltį Galvosūkių sprendimai tik tuomet, jeigu užsiregistruosite. Registracija (Prisiregistuoti reikia prie puslapio ir prie renginio „IT galvosūkiai").

Konkurso dalyviams bus pateikta 10 užduočių:

• I-oji užduotis pateikiama vasario 4 d.
  • II-oji užduotis pateikiama vasario 18 d.
  • III-oji užduotis pateikiama kovo 3 d.
  • IV-oji užduotis pateikiama kovo 17 d.
  • V-oji užduotis pateikiama kovo 31 d.
  • VI-oji užduotis pateikiama balandžio 14 d.
  • VII-oji užduotis pateikiama balandžio 28 d.
  • VIII-oji užduotis pateikiama gegužės 12 d.
  • IX-oji užduotis pateikiama gegužės 26 d.
  • X-oji užduotis pateikiama birželio 2 d.

Galvosūkius kuria KTU Informatikos fakulteto dėstytojai ir „Adform“ įmonės atstovai.

galvosukiai2