ltkonturai3 geltona zalia raudona Path 1 #000000 Aš tikrai myliu Lietuvą

Vasario 16 dienos proga Informikas su kompiuteriu nupiešė ir su html padarė sveikinimą, kuriame sudėjo visus savo jausmus gimtajam kraštui.

Bet kai įkėlė sveikinimą į Internetus, didelė jo piešinio dalis dingo :(

Pamėginkime padėti Informikui ir atkurti tai, ką jis buvo sugalvojęs!

Vertinimas:

4 taškai - nuspalvinkite piešinį taip, kaip galvojate, jog Informikas buvo jį nuspalvinęs. Jei nežinote - pasitelkite savo fantaziją :)

2 taškai - nustatykite ir parašykite, kokius jausmus Informikas puoselėja savo gimtinei.

2 taškai - raskite kuo daugiau (yra bent 3) būdų, kuriais galima nustatyti Informiko jausmus.

2 taškai - raskite kokį nors IT paremtą sprendimą, kuris leidžia atkurti pradinį piešinį.

// Jei įdomu - pasvarstykite, kodėl dingo Informiko paveiksliuko didelė dalis