Nuo lapkričio 11 d. iki 25 d. vyko PIRMOJI PAMOKĖLĖ. Jos metu moksleiviai turėjo spręsti šios pamokėlės užduotis. Jeigu kildavo klausimų, galėjo juos patiekti skiltyje KONSULTACIJOS. Tačiau bendraujant su moksleiviais pastebėta, kad vis dar kyla klausimų, „Kur rasti užduotis?“ ir kitų. Taigi, surašėme klausimus ir atsakymus.

Kur rasti pateiktas užduotis?

Prisijunkite prie puslapio http://konkursai.if.ktu.lt/

Viršutinė meniu juosta paspauskite užrašą PAMOKĖLĖS.

Kairėje pusėje atsidariusioje vertikalioje meniu juostoje spauskite užrašą UŽDUOTYS (atkreipkite dėmesį, kad galite rinktis dvi programavimo kalbas: Free Pascal arba C++).

Ar galite atsiųsti teorinės medžiagos?

Skiltyje PAMOKĖLĖS, kairėje pusėje esančioje vertikalioje juostoje suraskite skiltį TEORIJA, ją paspauskite.

Pamatysite temų sąrašą. Pasirinkite temą, spauskite ir skaitykite.

Kaip įkelti užduotis?

Skiltyje PAMOKĖLĖS spauskite mygtuką kairėje vertikalioje meniu juostoje SPRENDIMAI

Tada atsidariusiame lange spauskite „1 pamokėlė“

Tada spauskite „+ darbų įkėlimas (pamokėlių atsakymų pateikimas)“

Ką daryti jeigu užduotys labai sunkios?

Galima parašyti konsultantui, kad pateiktų lengvesnes užduotis.

Galima parašyti Informikui el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba socialiniame tinkle Facebook, kad pateiktų lengvesnes užduotis.

Galima parašyti į skiltį KONSULTACIJOS dėl užduočių lengvinimo arba pagalbos sprendžiant.