Sveiki, moksleiviai!

Pirmoji C++ programavimo pamokėlė jau paskelbta. Ją galite pamatyti ČIA.

Sprendimus reikia įkelti iki gruodžio 4 d (imtinai)ČIA. Antroji pamokėlė bus paskelbta gruodžio 10 d.

Sprendimų įkėlimo žingsniai

Prisiregistravęs prie sistemos, paspausk skiltį viršuje „Programavimo pamokėlės“. Atsidarius naujam langui, paspausk kairėje esantį laukelį „Sprendimai“.

Atsidarius dar vienam naujam langui, pamatysi savo konsultanto grupę. Spausk „1 pamokėlė“ ir įkelk savo išspręstas užduotis bei rūpimus klausimus.

Įkelti galima tik suarchyvuotą sprendinių aplankalą. Nepamiršk aprašyti savo sprendimo ir pateikti klausimų, kurie Tave domina. Patiksliname, jog išspręstus visus pamokėlės uždavinius reikia įkelti vienu kartu.

Sprendimus kelk čia: http://konkursai.if.ktu.lt/index.php/component/cobalt/items/1-pamokeles?Itemid=814

Konsultanto pagalba

Visi Jūs, mieli moksleiviai, esate paskirstyti į grupes, kurioms priskirti konsultantai. Konsultantai padės Jums nuotoliniu būdu, t. y. konsultantas rašys komentarus ir atsakinės į klausimus tame pačiame lange, kuriame Tu pateiksi savo klausimus bei sprendimus.

Patiksliname, jog Tavo sprendimai, kuriuos įkelsi į tinklapio skiltį „Sprendimai“ bus matomi tik Tavo konsultantui.

Bendra pagalba

Jei turi skubių klausimų, rašyk ČIA ir konsultantas, kuris tuo metu bus laisvas, atsakys Tau.

Išspręstus uždavinius reikia įkelti iki kito mėnesio 4 d.. Pirmąją kito mėnesio savaitę Tavo konsultantas pabaigs tikrinti užduotis ir pateiks įvertinimą sistemoje. Kiekvieno mėnesio 10 dieną bus paskelbta kita C++ programavimo pamokėlė.

Taškai ir prizai

Programavimo pamokėlių dalyviai jau dabar rungiasi geriausiai išspręstų uždavinių varžybose. Šiuos taškus galite pamatyti prie įkeltų sprendimų archyvo skiltyje „Sprendimai"

Kiekvieną mėnesį bus renkamas geriausias sprendimas. Vertinimo kriterijai:

• teisingai išspręsti uždaviniai;
  • laiku atsiųstas sprendimų aplankalas;
  • suarchycuoti visi sprendimai į vieną aplankalą;
  • gražiausias pasirinktas būdas, sprendimui išspręsti;

Taškus už kiekvieną gerai išspręstą pamokėlės uždavinį skiria dalyvio konsultantas. Mėnesio laimėtojas bus skelbiamas Informiko akademijos svetainėje tą pačią dieną, kaip ir kita programavimo pamokėlė.

Moksleiviai, kurie nuoširdžiai ir atsakingai mokosi – gauna sertifikatus! Sertifikatai bus įteikti birželio mėnesį vyksiančiame Baigiamajame konkursų moksleiviams renginyje.

Lyderių lentelėje matote taškus, kurie neatspindi programavimo pamokėlių išspręstų uždavinių rezultaų. Lyderių lentelė parodo žmogaus aktyvumą ir dalyvavimą svetainėje. Taškus žmonės gauna už įvairias interaktyvias užduotis, kurios yra tiek programavimo pamokėlėse, tiek teorinėje medžiagoje.

Sėkmės!