Dėkojame moksleiviams, kurie sprendė pirmąją pamokėlę. Jeigu nežinojote, kaip spręsti – nenusiminkite. Juk prisijungėte prie šių mokymų, kad išmoktumėte.

2-oji pamokėlė ČIA

Moksleiviai pagal išspręstas užduotis yra suskirstyti į tris lygius. Jeigu užduotys per lengvos - parašykite konsultantui.

Kiekvienam moksleiviui, pagal jo lygį, yra pateikiamos užduotys. Jas galite spręsti padedami konsultantų. Už kiekvieną gerai išspręstą uždavinį konsultatai skiria atitinkamą kiekį taškų. Už visos pamokėlės uždavinių sprendimą yra skiriams balas. Balas rašomas ties suarchyvuotu visų vienos pamokėlės sprendimų aplankalu, kurį reikia kelti į Informiko akademijos skiltį „Sprendimai".

Svarbu - visus vienos pamokėlės uždavinių sprendimus suarchyvuoti ir tada tik įkelti į skiltį „Sprendimai"

Moksleiviams yra pateikiama teorinė medžiaga. Šiuo metu pateikiama teorija skirta programavimo pradžiamoksliui ir funkcijoms. Užduotis rekomenduojame spręsti, kai perskaitysite teorinę medžiagą.

kiekvieną mėnesį yra renkamas geriausias ir gražiausias dalyvio sprendimas. Lyderių lentelė neatspindi programavimo pamokėlių rezultatų. Apie lyderių interaktyvias užduotis daugiau galite sužinoti ČIA.

Sprendimų laukiame iki sausio 10 d.

Jei nespėjai išspręsti pirmos pamokėlės sprendimų iki gruodžio 10 d. - nenusimink. Pirmosios pamokėlės uždavinių sprendimų taip pat vis dar laukiame.

Dėl pirmųjų užduočių vertinimo. Jeigu konsultantai neįrašę komentarų dėl užduočių sprendimo, bet norite juos žinoti, parašykite konsultantams.

Dalis moksleivių, kurie prisijungia pavėluotai, turėtų įrašyti komentarą, kad vėluoja ir nori tęsti mokslus. Vėluojantys moksleiviai kol kas nėra priskirti konsultantams.

Prisijunk prie programavimo pamokėlių grupės Facebook paskyroje ir gauk visas naujienas!