Kviečiame registruotis į mokymų ciklą  „Programavimo pamokėlės". Registracija prasidės nuo 2016 m. spalio 22 d. iki lapkričio 1 d. Registracija>>>

Šiais mokslo metais C++ programavimo kalbos moksleviai mokysis lapkričio-gegužės mėnesiais.

Pamokėlės bus ne tik nemokamos bei nuotolinės, bet ir interaktyvios. Atsakymai bus pateikiami automatizuotai.

Kiekvieną mėnesį vyks interaktyvūs papildomi konkursai moksleiviams. Suvenyrinius prizus konkursų nugalėtojams įsteigė KTU Informatikos fakultetas.

Plakatas el