Šioje pamokėlėje:

1. išmoksite aprašyti struktūros duomenų tipą ir šio tipo kintamuosius;
  2. suprasite, kaip skaitomi struktūros tipo duomenys;
  3. sužinosite, kaip skaičiavimo rezultatai rašomi į masyvą su struktūros tipo duomenimis;
  4. pritaikysite sumos, kiekio ir vidurkio skaičiavimo algoritmus;
  5. įgytas žinias ir įgūdžius įtvirtinsite atlikdami pamokėlės užduotis.

Papildoma medžiaga: Struktūros duomenų tipas. Struktūrų masyvas: IT VBE knygos 4.3. skyrelio „Veiksmai su struktūromis ir masyvais, kurių elementai yra struktūros tipo“: 1. Studentai; 2. Išlaidos; 3. Maistingumas; 4. Pirmokų darbeliai; 5. Programavimo kalbos