Laimonas sukūrė žaidimą apie pyragų kepimą. Žaidžiant šį žaidimą buvo gauti rezultatai, kuriuos reikia apdoroti.

Pirmoje eilutėje duotas laikas, kuris nurodo, kiek laiko sekundėmis buvo skirta pyragams kepti. Kitose eilutėse pateikiama po vieną natūralųjį skaičių, nurodantį, kiek sekundžių kepė kiekvienas pyragas. Pasitaikydavo atvejų, kai pyragai buvo kepami ir praėjus leistinam laikui, tačiau atvejų, kada pyragai buvo kepami trumpiau, niekada nepasitaikė.

Parašykite programą, kuri išvestų, kiek pyragų spėjo iškepti, jeigu visus juos kepė iš eilės.

Duomenys Rezultatai

Panaudoti while ciklą.