Žaidimo kovos principas pagrįstas ėjimais. Kova baigiasi tada, kai vienas iš kovotojų nebegali tęsti kovos, t. y. nebeturi gyvybių. Kovotojas, kuris pasibaigus kovai turi daugiausiai gyvybių paskelbiamas laimėtoju. Žaidžiant žaidimą kiekvienas žaidėjas priskiriamas tam tikrai klasei.

Žaidėjų klasių aprašai

Karys

Kiekvieną ėjimą kerta po 87 gyvybės taškus.  Jeigu kova tęsiasi daugiau nei  5 ėjimus, aktyvuojasi šios klasės pasyvus gebėjimas, leidžiantis kirsti dvigubai daugiau.

Magas

Kiekvieną ėjimą kerta po 47 + 1.5% priešininko maks. gyvybių. Kas 7-tą ėjimą magas įgyja 30 gyvybių vertės skydą, kuris nuo žalos jį apsaugo tik tam ėjimui.

Tankas

Kiekvieną ėjimą kerta po 64 gyvybės taškus. Kas 2 ėjimus jo smūgis įgyja 14% nuo jo turimų gyvybių taškų žalos premiją ir tuo pačiu ėjimu ignoruoja  21% gautos žalos.

Monstras

Kiekvieną ėjimą kerta po 32 gyvybės taškus. 5% nuo patirtos žalos sugeria ir prideda prie savo gyvybių.

Pradiniai duomenys

Pirmoje įvesties eilutėje pateikiama žaidėjo klasė. Antroje - gyvybių skaičius. Trečioje eilutėje nurodomas priešininko gyvybių skaičius. Priešininko klasė visada bus Monstras.

Rezultatai

Pirmoje eilutėje spausdinti true jeigu laimi žaidėjas, priešingu atveju - false. Antroje eilutėje spausdinti įvykusių ėjimų skaičių.

Pavyzdžiai

ĮvestisIšvestis
Karys
Magas
Tankas
true

Naudoti while ciklą ir ciklo nutraukimo operatorių break.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/1/turnbased