Mokykloje vienos klasės draugai nusprendė nusipirkti „Playstation“ VR (Virtualios realybės akinius). Visi susidėjo po lygiai pinigų. Iš pradžių sąraše buvo n žmonių. Tačiau atsirado abejojančių, ar nori šio įrenginio. Sąrašas sumažėjo. Vėliau kiti draugai, išgirdę apie virtualios realybės akinius, užsimanė prisidėti prie pirkinio, nes kas prisideda, tas ir galės naudotis VR. Parašykite programą, kuri į ekraną išvestų: 1) pradinį pagal abėcėlę surikiuotą draugų sąrašą; 2) draugų sąrašą pašalinus atsisakiusius prie pirkinio prisidėti draugus. Šalinti reikia pagal numeraciją pradiniame surikiuotame sąraše; 3) draugų sąrašą, kuris gautas įterpus naujus draugus.

Pradiniai duomenys. Pirmiausia įvedamas pradinis draugų skaičius n. Toliau įvedami draugų vardai. Po to įvedami draugų, atsisakiusių prisidėti prie pirkinio, eilės numeriai (pradiniame sąraše numeracija prasideda nuo 1). Numeriai įvedami didėjimo tvarka. Numerių įvedimas baigiamas nuliu.

Po to įvedama, keli nauji draugai nori prisijungti įsigijant pirkinį ,ir kiekvieno draugo vardas. Nauji draugai į sąrašą turi būti įterpti toje vietoje, kur jie tinka pagal abėcėlę.

Pradiniai duomenys

Rezultatai

Domas

Jonas

Edvardas

Antanas

Laurynas

Pradinis sąrašas:

Domas

Jonas

Tomas

Sąrašas pašalinus atsisakiusius dalyvauti:

Atnaujintas sąrašas:

Antanas

Edvardas

Laurynas

Tomas

• Naudokite eilučių (string) ir sveikųjų skaičių masyvus.
  • Pradinių duomenų įvedimo funkcija(-os) void.
  • Masyvo elementų rikiavimo pagal abėcėlę funkcija void.
  • Rezultatų išvedimo funkcija void. Į rezultatų išvedimo funkciją reikia kreiptis 3 kartus.
  • Masyvo elemento šalinimo funkcija void.
  • Elemento įterpimo į masyvą funkcija void.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/5/virtualios_realybes_akiniai