Artėjant pavasario atostogoms, mokiniai nusprendė važiuoti į ekskursiją. Mokytoja ėmėsi sudarinėti į ekskursiją važiuojančių mokinių sąrašą. Po kiek laiko kai kurie mokiniai atsisakė važiuoti, o prie važiuojančiųjų prisijungė kiti. Parašykite programą, kuri iš pradinio mokinių sąrašo pašalintų nebevažiuojančius mokinius ir išlaikant sąrašo surikiavimą pagal mokinio sąrašo numerį įtrauktų naujus važiuojančius mokinius.

Pradiniai duomenys: pirmoje eilutėje – sąrašo dydis N, po to nurodomas pradinis sąrašas (surikiuotas pagal sąrašo numerį): N eilučių su mokinio vardu ir sąrašo numeriu. Po to nurodomas į ekskursiją nebevažiuojančių mokinių skaičius ir K eilučių su mokinio vardu ir sąrašo numeriu. Po to nurodomas naujai užsirašiusių mokinių skaičius ir M eilučių su mokinio vardu ir sąrašo numeriu.

Rezultatai: į ekraną išvedami galutiniame sąraše esančių mokinių vardai.

Pradiniai duomenys

Saulius

Evelina

• Šalinimo funkcija