Nuobodžiaudamas per vasaros atostogas Juliukas sugalvojo kartą per dieną tuo pačiu paros metu matuoti oro temperatūrą n skaičių dienų (1 ≤ n ≤ 30). Rezultatus jis suvedinėjo į savo sąsiuvinį norėdamas išsiaiškinti, kokia temperatūra kartojosi dažniausiai ir kelias dienas temperatūra buvo aukštesnė už t (0 ≤ t ≤ 30) laipsnių.

Parenkite programą, kuri:

• Suskaičiuotų, kokiu dažnumu kartojosi kiekviena temperatūra ir išvestų rezultatus į ekraną.

• Rastų, kelias dienas temperatūra buvo aukštesnė už t laipsnių ir išvestų į ekraną.

• Rastų, kokia temperatūra kartojosi dažniausiai ir išvestų į ekraną laipsnius ir dažnį.

Duomenys. Pirmoje eilutėje įvedamas dienų skaičius n ir temperatūros riba t. Antroje eilutėje yra įvedamos n temperatūrų.

Rezultatai. Pirmoje eilutėje yra išvedamos temperatūros ir jų dažniai. Antroje eilutėje išvedamas skaičius dienų, per kurias temperatūra buvo aukštesnė už t laipsnių. Trečioje eilutėje yra išvedama dažniausiai pasikartojanti temperatūra ir jos dažnis.

Pradiniai duomenys

Rezultatai

• Pradinių duomenų įvedimo funkcija void.

• Paieškos funkcija, grąžinanti didžiausią temperatūros dažnį per funkcijos vardą.

• Sumavimo funkcija, per funkcijos vardą grąžinanti skaičių dienų, per kurias temperatūra buvo didesnė už t laipsnių.

• Rezultatų išvedimo funkcija void.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/6/temperatura