Futbolo komanda po sėkmingai sužaistos sezono atkarpos iškopė į turnyrinės lentelės pirmąją poziciją. Komandos vadovybė nusprendė pinigine premija paskatinti per mėnesį didžiausią skaičių įvarčių per n (1 ≤ n ≤ 10) rungtynių įmušusius žaidėjus.

Reikia parašyti programą, kuri:

• Suskaičiuotų, kiek iš viso įvarčių įmušė kiekvienas žaidėjas ir visų jų numerius su įmuštais įvarčiais išvestų į ekraną(žaidėjo numeris yra intervale [0;99]);

• Išrinktų rezultatyviausią žaidėją ir išvestų jo numerį į ekraną. Jei tokių žaidėjų yra daugiau, nei vienas – išvestų visus numerius.

Pradiniai duomenys. Duomenys įvedami klaviatūra. Pirmoje eilutėje įvedamas rungtynių skaičius n. Kitose n eilučių (vienerioms rungtynėms skiriama viena eilutė) pirmasis skaičius yra komandos įvarčių skaičius k, tolimesni – k žaidėjų numerių, tose rungtynėse įmušusių įvarčius.

Rezultatai. Į ekraną pirmoje eilutėje yra išvedami žaidėjų numeriai su skaičiumi per mėnesį įmuštų įvarčių. Antroje eilutėje yra išvedami visų rezultatyviausių žaidėjų numeriai.

Pradiniai duomenys

Rezultatai

9 4 10 2 11 1 17 1 25 3 29 2

• Pradinių duomenų įvedimo funkcija void.

• Paieškos funkcija, grąžinanti didžiausią skaičių įmuštų įvarčių per funkcijos vardą.

• Rezultatų išvedimo funkcija void.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/6/rezultatyviausias_zaidejas