Literatūra

1. L.Petrauskas, J.Skūpienė, Informatikos olimpiados: algoritmai ir taikymo pavyzdžiai: http://siom.lmio.lt/m/t/knyga.pdf
  2. Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Informacinių technologijų pasirenkamasis kursas IX-X klasėms, TEV, 2011.
  3. Renata Burbaitė, Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis. Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Informacinių technologijų pasirenkamasis kursas XI-XII klasėms, TEV, 2011.
  4. J. Blonskis, V. Bukšnaitis, V. Jusas, R. Marcinkevičius, D. Rubliauskas. Programavimas C++. Vadovėlis. KTU leidykla Technologija, Kaunas, 2005.
  5. J. Blonskis, V. Bukšnaitis, V. Jusas, R. Marcinkevičius, A. Misevičius, S. Turskienė. Programavimo kalba C++. Mokomoji knyga. Smaltijos leidykla, Kaunas, 2008.
  6. J. Blonskis, V. Bukšnaitis, J. Končienė, D. Rubliauskas. C++ praktikumas. KTU leidykla Technologija, Kaunas, 2001.
  7. J. Blonskis, V. Bukšnaitis, V. Jusas, R. Marcinkevičius, A. Misevičius. C++ Builder. Mokomoji knyga. Smaltijos leidykla, Kaunas, 2005.
  8. A. Vidžiūnas. C++ ir objektinis programavimas. Programuotojo vadovas. Smaltijos leidykla, Kaunas, 2008.
  9. H. M. Deitel, P. J. Deitel. C++ How to Program. Prentice Hall, 2001.
  10. J.Blonskis ir kt. Programavimas. Kaunas: Technologija, 1999.
  11. B.Burgis ir kt. Kompiuterija. Kaunas: Naujasis lankas, 2000.
  12. V.Dagienė, G.Grigas. Programavimo pradmenų uždavinynas. Vilnius: TEV, 2000.
  13. V.Dagienė, J.Skūpienė. Moksleivių informatikos olimpiadų uždaviniai. I-VII olimpiados. Vilnius: TEV, 1999.
  14. V.Dagienė, J.Skūpienė. Moksleivių informatikos olimpiadų uždaviniai. VIII-X olimpiados. Vilnius: TEV, 2001.