Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

  • Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Apdovanoti moksleiviaiBalandžio 6 dieną KTU E. mokymosi technologijų centro vaizdo konferencijų salėje buvo paskelbti ir apdovanoti tryliktojo Respublikinio moksleivių Logo konkurso ir olimpiados, kuriuos organizuoja ir rengia KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centru bei Vilniaus kompiuterininkų akademija, dalyviai ir prizininkai.

Šventiškai nusiteikę konkurso ir olimpiados dalyviai rinkosi iš įvairių Lietuvos kampelių, juos atlydėjo tėveliai bei mokytojai. Būsimuosius informacinių technologijų studentus pasveikino Informatikos fakulteto prodekanas Robertas Damaševičius ir ragino dalyvauti Informatikos fakulteto rengiamuose konkursuose moksleiviams. KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos vadovė Danguolė Rutkauskienė pasidžiaugė galimybe prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo. „Kasmet organizuojami Logo Renginio svečiaikonkursai ir olimpiados praplečia moksleivių akiratį informacinių technologijų srityje, skatina domėjimąsi programavimo priemonėmis, padeda ugdyti kūrybiškumą ir saviraišką. “ – sakė docentė. Gausiu būriu dalyvių taip pat džiaugėsi vieno iš rėmėjų UAB „Stilit“ direktorius Liudas Stabingis.

LOGO olimpiadoje, vykusioje kovo 16 d. Lietuvos nuotolinio mokymosi tinklo studijose bei klasėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, dalyvavo 56 pirmų – dešimtų klasių moksleiviai iš įvairių Lietuvos regionų, kurie pagal pateiktas temas, kūrė darbelius Imagine Logo programa. Logo konkursui iš įvairių Lietuvos vietų iki kovo 11 dienos buvo atsiųsti 118 darbų. Kai kurie moksleiviai dalyvavo ir olimpiadoje, ir konkurse. Iš viso sulaukta 144 dalyvių.

Laureatus apdovanojo prodekanas R. DamaševičiusOrganizatoriai bei rėmėjai, pasistengė, kad nei vienas dalyvis nebūtų nuskriaustas – kiekvienas gavo pažymėjimą ir rėmėjų AB TEO, UAB „Gitana“, UAB „Microsoft Lietuva“, UAB „Daisena“ ir VšĮ Baltijos edukacinių technologijos instituto įsteigtas dovanėles.

Vertinimo komisija, sudaryta iš LOGO Lietuvoje entuziastų - Kauno, Klaipėdos, Pasvalio, Šiaulių mokyklų pedagogų - iš 174 konkursui pateiktų bei olimpiados metu sukurtų darbų išrinko 40 nugalėtojų (22 konkurse ir 18 olimpiadoje). Absoliuču nugalėtoju tapo Kauno Jurgio Dobkevičiaus vidurinės mokyklos mokinys Robertas Timukas. Geriausių darbų autoriais įvairiose rungtyse tapo Lukas Ališauskas iš Raseinių rajono, Vaiva Balvočiūtė iš Šiaulių,  klaipėdiečiai Monika Galdikaitė, Linas Saulis, Saulė Markaitytė ir Gustė Lastauskaitė, kauniečiai Dovydas Vasiliauskas, Pijus Krisiukėnas, Povilas Gurskas, Indrė Lazauskaitė ir Julius Marozas, vilniečiai Nojus Bobinas, Augustas Mirinas,  Tauras Jonas Stasiulionis, Ugnė Krikštaponytė ir Viktorija Drazdauskaitė,  telšiškė Vėja Žilakauskaitė, Rugilė Kazėnaitė iš Pasvalio ir Gvidas Šidlauskas iš Panevėžio. Jiems ir kitiems prizininkams buvo įteikti diplomai bei vertingi rėmėjų akcinės bendrovės „TEO“, uždarų akcinių bendrovių „Baltic Amadeus“, „Stilit“, „Microsoft Lietuva“, „Alna“, „Miegantys drambliai“, leidyklos „Šviesa“, VšĮ „Scala Dream“, Baltijos edukacinių technologijų instituto“, ŠMM informacinių technologijų centro, portalo Mokinukai.lt įsteigti prizai.

Tarp prizininkų ir penki KTU Jaunųjų kompiuterininkų  mokyklos moksleiviai. Tai Robertas Timukas, Dovydas Vasiliauskas, Julius Marozas, Pijus Krisiukėnas ir Kristijonas Kojelis. Džiaugiamės ir sveikiname juos!

KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos absolventas dabar KTU Informatikos fakulteto magistrantas Liudas Ubarevičius šventės dalyviams įdomiai papasakojo apie savo ir draugų sukurtą 3D žaidimą „NeverFuture“.

Buvo demonstruojami geriausi moksleivių darbai, sukurti Logo 2013 konkurso bei olimpiados temomis: „Aš keliauju po Europą“, „Lituanikos skrydis“,  „Interneto nauda ir pavojai“,  „Mano turiningas laisvalaikis“, „Pavasaris atėjo! Velykiniai margučiai atriedėjo“. Vertinimo komisijos pirmininkė Kauno Varpo gimnazijos mokytoja Daiva Vaikšnienė,apibendrindama vertinimo komisijos darbą, pasidžiaugė, kad autoriai darbuose ne tik vykdė visus techninius rungčių reikalavimus, bet ir puikiai atskleidė ir vystė temų aktualumą.

 „Informacinių technologijų specialistų ateityje reikės vis daugiau, todėl jūs esate teisingame kelyje – mokykitės, tobulėkite, dalyvaukite įvairiuose konkursuose ir ateityje!“ – į moksleiviams linkėjo JKM vadovė Danguolė Rutkauskienė.

Visi iš šventės išėjo nešini gera nuotaika. Laureatai džiaugėsi prizais, o kiti dalyviai, pamatę geriausius draugų sukurtus darbus, turės į ką lygiuotis kitąmet.

Organizatoriai

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2

Mūsų partneriai

Į viršų