Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Šeštadienį, gegužės 17 d. įvyko KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos mokslo metų baigimo šventė. Jaunųjų kompiuterininkų mokyklą šiemet baigė 19-oji laida. Per devyniolika gyvavimo metų įvairiose studijų programose mokėsi ir sėkmingai baigė daugiau kaip 6500 moksleivių.

Baigimo šventėje dalyvavęs KTU rektorius profesorius Petras Baršauskas dėkojo ne tik moksleiviams, bet ir jų tėvams. „Visada džiaugiuosi dalyvaudamas į KTU JKM renginiuose, kur susirenka gausybė mokinių, tėvų, dėstytojų. Ne visi įsivaizduoja, kokį didelį darbą daro ši moksleivių papildomo ugdymo mokykla, skleisdama žinią apie informacines technologijas, be kurių nebeįsivaizduojama ateitis“, – teigė rektorius.

Sveikinimo kalbas taip pat sakė KTU garbės daktaras verslininkas Vladas Lašas, LR Švietimo ir mokslo ministerijos Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, KTU Informatikos fakulteto dekanas profesorius Eduardas Bareiša bei Mechanikos ir dizaino fakulteto dekanas daktaras Andrius Vilkauskas. JKM vadovė docentė dr. D. Rutkauskienė dėkojo dėstytojams už aktyvią ir nuoširdžią veiklą, tėvams – už kantrybę, o moksleiviams – už darbštumą ir žinių siekimą.

Buvo pristyti šių mokslo metų pasiekimai, pasidžiaugta įvairių konkursų prizininkais, puikių baigiamųjų darbų autoriais. Šiemet penkiolikoje studijų programų mokėsi ir sėkmingai baigė 426 moksleiviai, 60 iš jų - su pagyrimu. Jiems buvo įteikti baigimo pažymėjimai.

KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla nenutraukia veiklos ir vasarą – organizuoja turiningą poilsį 10-16 m. moksleiviams vasaros stovyklose. Registracija ir platesnė informacija skelbiama www.jkm.lt

Didesnė pusė moksleivių Jaunųjų kompiuterininkų mokyloje mokosi jau ne pirmus metus. Daugelis žadėjo tęsti studijas ir kitais mokslo metais. Registracija naujiems jau 20-iems mokslo metams prasidės liepos 1 d.

JKM inf.

Bendraukime