Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

  • Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Tris mėnesius Lietuvos moksleiviai aktyviai dalyvavo konkurse „Informiko namas“, kuriame pateikė išmanius KTU Informatikos fakulteto (IF) talismano – Informiko – namus. Džiugu, kad moksleiviai nestokojo kūrybingumo ir sulaukėme virš 300 orginalių darbų! Vertinimo komisija išrinks nugalėtoją ir laureatus iki birželio 13 d. Apdovanojimai vyks birželio 23 d. Kauno technologijos universitete (KTU). 

Dovydas Žemaitaitis2„Informiko namas" - tai konkursas, skirtas supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir IF talismanu. Šiais metais moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų atsiuntė virš 300 darbų, kurie dalyvavo konkurse dėl pagrindinio prizo - grafinės planšetės. II ir III vietos laimėtojai bus apdovanoti IT kompanijos„CSC Baltic" įsteigtais fantastiškais prizais. 

Kiti laureatai bus suskirstyti į grupeles 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus renkami geriausi darbai, kurių autoriai bus apdovanoti „CSC Baltic“ ir „Rockwool“ įmonių bei IF ir SAF prizais.  

Aktyviausia ir gražiausius darbus atsiuntusi klasė laimės ekskursiją į Rygą, kurią dovanoja statybinių medžiagų ir sistemų gamintoja „Knauf".

Nugalėtojų ir laureatų sąrašai bus paskelbti Konkursų svetainėje ir Informatikos fakultetotinklalpyje birželio 13 d. Visiems laureatams bus išsiųsti kvietimai į Baigiamąjį konkursų moksleiviams renginį, pasinaudojus jų el. paštus, kuriuos nurodė, registruodamiesi Konkursų svetainėje. 

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti birželio 23 d. Kauno technologijos universitete (daugiau informacijos bus pateikta artimiausiu metu).

Konkursą organizavimo KTU Informatikos fakultetas su KTU Statybos ir architektūros fakultetu (SAF). 

Plačiau apie konkurso taisykles galite skaityti čia: http://goo.gl/ZIDHqY

Piešinių galerija: http://goo.gl/mdPLQF

Komisiją sudaro KTU IF ir SAF dėstytojai bei konkurso rėmėjai:

 

 

 

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2

Mūsų partneriai

Į viršų