Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

  • Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Kauno technologijos universitete (KTU) birželio 23 d. vyko baigiamasis konkursų moksleiviams „Informiko namas“, „IT galvosūkiai“, „Noriu ir galiu sukurti žaidimą“, mokymų ciklo „Programavimo pamokėlės“ renginys. Jo metu buvo ne tik apdovanoti nugalėtojai ir laureatai, bet ir pristatyti keturi įdomūs pranešimai bei suvalgytas Informatikos fakulteto (IF) talismano – Informiko – tortas.

baigiamKonkursų moksleiviams apdovanojimuose dalyvavo beveik 100 moksleivių, buvo įteikti 49 prizai, sertifikatus gavo virš 30 programavimo pamokėlių dalyvių, o aktyviausiai klasei padovanota ekskursija į Rygą.

Šventė prasidėjo Informatikos fakulteto dekano Eduardo Bareišos sveikinimu, po kurio žodžių sekė KTU IF studijų prodekano Jono Čeponio visus metus vykdytų konkursų moksleiviams pristatymas. 

Prieš apdovanojimų ceremoniją renginio svečiams buvo pristatyti net keturi įdomūs pranešimai, kuriuos parengė KTU studentai, absolventai, dėstytojai ir svečiai.

IF absolventai ir būsimi magistrantai Tomas Valatkevičius ir Andrius Paulauskas renginio dalyviams papasakojo apie bakalauro studijų laikotarpiu kurtus projektus, su kuriais dalyvavo įvairiuose renginiuose.

Remiantis moksleivės Dovilės Laurinėnaitės atsiųstu projektu, KTU IF absolventai sukūrė virtualų namą ir suteikė galimybę visiems norintiems virtualiai po jį pasivaikščioti.

Pasveikinti nugalėtojų taip pat atvyko įmonės „INDEFORM“ direktorius Algirdas Noreika, kuris pristatė animacinių filmukų kūrimo pricipus bei pasiūlė kitais metais „Informiko“ konkursui kurti ir filmuoti animacines istorijas.

Renginyje taip pat dalyvavęs KTU Statybos ir architektūros (SAF) fakulteto doktorantas Paulius Grigaliūnas pristatė renginio svečiams pranešimą apie ateities statybas, papasakojo, kaip atrodo šiandienos statybų inžinieriaus darbo diena.  

Vienas iš kompanijos „SneakyBox“ įkūrėjų ir Universiteto absolventų Liudas Ubarevičius susirinkusiems papasakojo apie virtualios realybės pritaikymą įvairiose srityse, suteikė moksleiviams galimybę pasivažinėti virtualioje trasoje.

Konkursų finalininkams buvo įteikti diplomai ir prizai, o moksleiviai, dalyvavę mokymo cikle „Programavimo pamokėlės“ džiaugėsi sertifikatais.

Konkurso „Informiko namas“ nugalėtojai ir laureatai

I-ąją vietą laimėjo Lukas Kavaliauskas iš Alytaus profesinio rengimo centro (12 kl.). Moksleiviui atiteko įmonės „Devbridge Group“ įsteigtas prizas – grafinė planšetė „Wacom Intuos Pen&Touch M“. L. Kavaliausko projektas čia>>>

II-oji vieta atiteko Skirmantui Čereškai iš Kauno Jono Jablonskio gimnazijos (11 kl.). Dalyvis laimėjo elektroninę skaityklę, kurią įsteigė IT kompanija „CSC Baltic“. S. Čereškos projektas čia>>>

III-ąją vietą pelnė Dovydas Žemaitaitis iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos (8 kl.). Moksleiviui buvo įteikta IT kompanijos „CSC Baltic“ dovana – išmanusis laikrodis. D. Žemaitaičio projektas čia>>>

1-4 kl. amžiaus kategorijoje pirmą vietą pelnė Izabelė Jakštaitė iš Kauno Senamiesčio progimnazijos (1 kl.).

5-8 kl. amžiaus kategorijoje pirmą vietą pelnė Eglė Valantiejutė iš KTU Vaižganto progimnazijos (5 kl.).

9-12 kl. amžiaus kategorijoje pirmą vietą pelnė Gedas Žiemelis iš Mažeikių Gabijos gimnazijos (11 kl.).

Kiti laureatai, kurie gavo diplomus ir „CSC Baltic“, „ROCKWOOL Lietuva“ bei KTU prizus, paskelbti ČIA. 

PIEŠINIŲ GALERIJA FACEBOOK PASKYROJE

Ekskursiją į Rygą, kurią dovanojo statybinių medžiagų ir sistemų gamintoja įmonė „Knauf“, laimėjo aktyviausias ir gražiausius darbus atsiuntęs programuotojų būrelis iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos.

Konkurso „IT galvosūkiai“ nugalėtojai ir laureatai

I-ąją vietą laimėjo Edvardas Dlugauskas. Moksleiviui atiteko pagrindinis prizas – planšetinis kompiuteris iPad 2, kurį įsteigė įmonė „Adform“. 

II-ąją vietą laimėjo Jokūbas Lekevičius, Robertas Maleckas ir Gintaras Grėbliūnas. Moksleiviams buvo įteikti „Devbridge Group“ ir KTU IF įsteigti prizai.

III-iąją vietą laimėjo Marius Lastauskas, Aidas Eglinskas, Andrius Girdžius. Dalyviams buvo įteikti IT kompanijos „Adform“ ir KTU IF įsteigti prizai.

IV-oji vieta – Mantas Adomavičius, Paulius Pluta, Aušra Plutaitė, Domantas Giedraitis.
V-oji vieta – Edvardas Tarasevičius ir Liutauras Ernestas.

KTU gimnazijos dvyliktokas Robertas Maleckas už geriausiai išspręstą Multimedijos inžinerijos katedros užduotį konkurse „IT galvosūkiai“ apdovanotos specialiu katedros prizu. 

KTU Programavimo pamokėlių dalyviai, kuriems buvo įteikti sertifikatai ir įmonės „Adform“ dovanos, paskelbti ČIA.

Projekto „Noriu ir galiu sukurti žaidimą“ laureatais tapo KTU Vaižganto progimnazijos šeštokasMartynas Abraitis ir Domeikavos gimnazijos penktokė Karina Volosenkovaitė. Moksleiviai buvo apdovanoti įmonės „INDEFORM“ prizais.

Visų konkursų bei pamokėlių sertifikatus galima atsiimti iki 2016 m. rugpjūčio 31 d. KTU Informatikos fakulteto studijų centre (Studentų g. 50-411). Renginio metu neatsiimti prizai bus įteikti kitų metų konkursų laureatams ir nugalėtojams.

Daugiau nuotraukų>>>

Renginio video filmukas: https://www.youtube.com/embed/2xPKMwF566k 

Renginio rėmėjai:

– informacinių technologijų įmonė Devbridge Group;
– statybinių medžiagų ir sistemų gamintoja – įmonė Knauf;
– skaitmeninei reklamai kurianti kompanija Adform;
– skaitmeninės grafikos, 3D animacijos ir interaktyviųjų sprendimų kompanija INDEFORM;
– kompiuterinių žaidimų kūrimo įmonė SneakyBox;
– informacinių technologijų kompanija CSC Baltic;
– akmens vatos gamintojų įmonė ROCKWOOL Lietuva;
– kūrybininkų bendruomenė ArZinai.lt;
– Jaunųjų kompiuterininkų mokykla JKM;
– KTU IF studentų atstovybė InfoSA;
– KTU Statybos ir architektūros fakultetas;
– KTU Informatikos fakultetas.

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2

Mūsų partneriai

Į viršų