Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

  • Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

indexArtėjant vasarai konkurso moksleiviams „Informiko transporto priemonė“ dalyviai suskubo kelti darbus - įvairias transporto priemones. Konkurse dalyvauti gali 1–12 klasių moksleiviai, o sukurtų darbų įkėlimas į Konkursų svetainę vyks iki š. m. gegužės 20 d. 

Virtualioje erdvėje vyksiančio konkurso, kurį šiais metais organizuoja KTU Informatikos fakultetas (IF) kartu su KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetu (MIDF), tikslas – skatinti jaunuolius pademonstruoti savo kūrybiškumą ir išradingumą, susipažinti su IT technologijomis bei kompiuterinio projektavimo programomis ir ieškoti išskirtinių architektūrinių sprendimų. 

Kauno technologijos universitetas (KTU) ragina moksleivius artimiau susipažinti su informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis ir sukurti Informatikos fakulteto (IF) talismanui – Informikui – transporto priemonę. 

KTU informatikų inicijuotas konkursas vyksta jau 7 metus. Moksleiviams skirtas konkursas prasidėjo 2011 metais, kai buvo sukurtas KTU IF talismano – Informiko – modelis. Konkursas iki dabar kinta ir tobulėja, o norinčiųjų dalyvauti kiekvienais metais ženkliai daugėja. Pernai konkursui „Informiko namas“, kuris buvo organizuojamas drauge su KTU Statybos ir architektūros fakultetu (SAF) buvo pateikta net 400 darbų. 2016 metų konkurso piešinių galerija ČIA.  

Eglė LotužaitėNupiešk arba sumodeliuok transporto priemonę

Nuo kovo 1 d. iki gegužės 20 d. organizatoriai laukia moksleivių darbų, kuriuos galima įkelti į Konkursų svetainę arba atsiųsti paprastu paštu (Studentų g. 50-409 kab., LT-51368, Kaunas). Plačiau apie konkurso taisykles galite skaityti čia: http://goo.gl/ZIDHqY

Konkurso dalyviai gali piešti darbus ant popieriaus arba kurti skaitmeninius transporto priemonių modelius. Plačiau apie modeliavimo procesą skaitykite ČIA.

Konkurse kviečiami dalyvauti 1–12 klasių moksleiviai. Organizatoriai tikisi iš mažiausiųjų sulaukti ant popieriaus pieštų piešinių, o iš vyresnių – modeliuotų kompiuteryje.

Dešimtys prizų - konkurso dalyviams

Pasibaigus konkursui, tradiciškai vyks balsavimas Konkursų svetainėje ir socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame interneto vartotojai rinks geriausius moksleivių darbus. Daugiausiai balsų surinkę darbai pateks į antrą balsavimo turą, kuriame vertinimo komisija, sudaryta iš IF ir MIDF dėstytojų, studentų bei įmonių atstovų, išrinks nugalėtoją - šauniausios Informiko transporto priemonės kūrėją.

Moksleiviui, sumodeliavusiam ar nupiešusiam gražiausią ir įdomiausią Informiko transporto priemonę, bus įteiktas fantastiškas prizas – naujausio modelio grafinė planšetė, kurią dovanoja JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge Group“. II ir III vietos laimėtojai gaus bepiločius orlaivius – dronus. 

Iš viso šiame konkurse dar bus įteikta 30 papildomų prizų. I vietos laimėtojai trijose skirtingose amžiaus kategorijose gaus orlaivių klubo „Audenis" dovanojamus skrydžius oro balionu. Likusių laureatų laukia kompanijų „INDEFORM“„Blue Bridge“ ir „Girteka Group“ dovanos. Visi laureatai gaus KTU suvenyrus. 

Pamatykite naujausius sukurtus darbus pirmieji! Prisijunkite prie KTU IF socialinio tinklo „Facebook" įvykio: https://www.facebook.com/events/204687016674926/ 

Daugiau apie konkursą

Bendraukime

facebook    twitter     youtube    mail2

Mūsų partneriai

Į viršų