Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Iki 2015 m. lapkričio 9 d. naujienose bus paskelbtas šių metų mokymų ciklo "Programavimo pamokėlės" dalyvių sąrašas su nustatytais lygiais. Lapkričio 10 d. bus paskelbti pirmieji C++ programavimo pamokėlės uždavinai.

Būtina suarchyvuoti visus uždavinių sprendimus, norint įkelti juos į skilty "Sprendimai".

Plačiau apie sprendimo įkėlimo žingsnius į konsultanto pagalbą ČIA

Svarbios datos:

Pirmoji pamokėlė

• Nuo lapkričio 10 d. iki gruodžio 4 d. vyksta 1 pamokėlė ir moksleivių konsultavimas. Užduotys matomos moksleiviams, kai prisijungia prie svetainės.

Antroji pamokėlė

• Nuo gruodžio 10 d. iki sausio 4 d. vyksta 2 pamokėlė ir moksleivių konsultavimas. Užduotys matomos moksleiviams, kai prisijungia prie svetainės.

Trečioji pamokėlė

• Nuo sausio 10 d. d. iki vasario 4 d. vyksta 3 pamokėlė ir moksleivių konsultavimas. Užduotys matomos moksleiviams, kai prisijungia prie svetainės.

Ketvirtoji pamokėlė

• Nuo vasario 10 d.  iki kovo 4 d. vyksta 4 pamokėlė ir moksleivių konsultavimas. Užduotys matomos moksleiviams, kai prisijungia prie svetainės.

Penktoji pamokėlė

• Nuo balandžio 13 d. d. iki gegužės 19 d. vyksta 5 pamokėlė ir moksleivių konsultavimas. Užduotys matomos moksleiviams, kai prisijungia prie svetainės.

Sertifikatai bus įteikti baigiamojo konkursų moksleiviams renginio metu. Šventės data bus tikslinama.

Sekite informaciją: https://www.facebook.com/informikas

Bendraukime