Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Kviečiame registruotis į mokymų ciklą  „Programavimo pamokėlės". Registracija vyks nuo š. m. spalio 23 d. iki lapkričio 2 d. Registracija pratęsta iki lapkričio 3 d. vidurnakčio!

Šiais mokslo metais C++ programavimo kalbos moksleviai mokysis lapkričio-gegužės mėnesiais.

Registracija ir testo sprendimas vyksta nuo spalio 23 d. iki lapkričio 2 d.

Informacija, kaip užsiregistruoti ar prisijungti

Užsiregistravę į mokymų ciklą, atliksite lygio nustatymo testą.

12113268 10153632866928194 2857769821385341550 o

Bendraukime