Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Sveikiname moksleivius, kurie nusprendė dalyvauti šeštus metus organizuojamame mokymų cikle „Programavimo pamokėlės".

Pirmoji 2015 metų pamokėlė ČIA. Pamatyti ją galėsite tik prisiregistravę prie tinklapio.

Visi Jūs, mieli moksleiviai, esate paskirstyti į grupes, kurioms priskirti konsultantai. Konsultacijos prasidės nuo kitos savaitės.

Konsultantai padės Jums nuotoliniu būdu, t. y. konsultantas rašys komentarus ir atsakinės į klausimus tame pačiame lange, kuriame Tu pateiksi savo klausimus bei sprendimus.

Patiksliname, jog Tavo sprendimai, kuriuos įkelsi į tinklapio skiltį „Sprendimai“ bus matomi tik Tavo konsultantui. Niekas kitas tavo sprendimų nematys.

Išspręsti pirmos pamokėlės uždavinius ir įkelti jos sprendimus galite iki gruodžio 4 d. (imtinai). Antroji pamokėlė bus paskelbta gruodžio 10 d.

Sėkmės!

Bendraukime