Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko istorija”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

KAS LAIMĖJO 2 PRIZĄ? Kas yra 2 programavimo pamokėlės gražiausio ir geriausio sprendimo laimėtojas, paaiškės jau šią savaitę. Laimėtojui atiteks KTU ausinukai! :)
Kol konsultantai aktyviai diskutuoja ir nori išrinkti geriausią, jūs jau galite pradėti spręsti 3 pamokėlės uždavinius! http://bit.ly/1mPkeN3

12556954 10208585466543772 1819412012 o

Bendraukime