Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Kviečiame registruotis į mokymų ciklą  „Programavimo pamokėlės". Registracija prasidės nuo 2017 m. spalio 23 d. iki spalio 30 d. Registracija bus aktyvuota spalio 23 d.

Šiais mokslo metais C++ programavimo kalbos moksleviai mokysis lapkričio-gegužės mėnesiais.

Pamokėlės bus nemokamos ir nuotolinės. Mokymų ciklo metu visi moksleiviai galės gauti pagalbą ir atsakymus bei turėti savo asmeninį konsultantą.

Kiekvieną mėnesį vyks interaktyvūs papildomi konkursai moksleiviams. Suvenyrinius prizus konkursų nugalėtojams įsteigė KTU Informatikos fakultetas.

informikas plakatas galutins

Bendraukime