Mielas moksleivi,

Jeigu domiesi informacinėmis technologijomis, programavimu, nori pagilinti multimedijos taikymo žinias, šis puslapis skirtas TAU! Prisijungęs rasi informacijos apie KTU Informatikos fakulteto įkurtą „Informiko akademiją“. Tikimės, kad dalyvavimas šiuose projektuose suteiks daug naudingų žinių!

Projektai:

• Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai
  • Konkursas „IT galvosūkiai“
  • Fakulteto talismano Informiko konkursas „Informiko namas”
  • Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės“

Jeigu domiesi studijomis KTU Informatikos fakultete, ateik į fakulteto puslapį!

Čia pateikiami 5 programavimo pamokėlės uždaviniai. Sprendimus reikia pateikti iki balandžio 8 d. (imtinai). Atsakymus gausite automatizuotai.

Birželio 23 d. vyks baigiamasis konkursų moksleiviams renginys, kurio metu apdovanosime ir sertifikatus įteiksime programavimo pamokėlių dalyvaimas.

Kviečiame taip pat prisijungti prie socialinio puslapio "Facebook" pamokėlių grupės ir gauti visas naujienas.

Turi klausimų? Rašyk savo visus klausimus čia>>>

Sėkmės!

317A1575