Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 855

#114 – 6 pamokėlė 3 lygis Kelionė

Pateikta ‘Bendra konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2018 Gegužė 08, Antradienis 20:31 EEST
 Laba diena, noriu paprašyti pagalbos kaip padaryti tas pozicijas, kad rezultatus rašant atvykimo laikai gražiai būtų atitraukti ir sulygiuoti? Stotelių pavadinimams saugoti naudoju duomenų tipą string. Galit gal pagelbėt?
2018 Gegužė 08, Antradienis 20:43 EEST
Patraukiau tekstą pagal 15 pozicijų kiek kiekvieną kartą atlieka nuo pavadinimo, bet testų vis tiek nepraeina. Kur bėda?
2018 Gegužė 08, Antradienis 20:47 EEST
norint formatuoti išvestį yra naudojami manipuliatoriai. norint kad būtų teisingai atitrauktas tekstas reikia naudoti std::setw(). Pavyzdžiui
std::cout<<std::setw(15)<<pav<<" "<<val<<" Val. "<<min<<" min."<<std::endl;

jei nori kad lygiuotų į kairę(dešinę) po setw papildomai pridėdi std::left (std::right).
jei nori pasiskaityti plačiau

2018 Gegužė 08, Antradienis 20:49 EEST
Taip jau šitą išsiaiškinau. Gal galit dabar pažiūrėti kodą kur bėdos?
2018 Gegužė 08, Antradienis 21:33 EEST
kiek suprantu ir kiek testai parodo, rezultatą reikia formuoti iki žemiausio sveiko skaičiaus(floor), o ne arčiausio (round).

papildomai skaičiavimą galima suprastinti iki
void skaiciavimas(int &m, int &valandos, int &minut, double laikai)
{
    m += laikai;
    valandos = m / 60;//sveiko skaičiaus dalyba iš sveiko skaičiaus grąžina sveiką skaičių be liekanos
    minut = m % 60;

ir teisingesnis formatavimas būtų:

fr<< setw(15)<<left<< kelione[i].stotele << " " << kelione[i].valandos << " val. " << kelione[i].minutes << " min." << endl;
2018 Gegužė 09, Trečiadienis 00:18 EEST
Rezultatų failas ir nuotrauka uždavinyje skyrėsi, todėl pasimečiau kuris teisingas. Ačiū
Ši konsultacija uždaryta, todėl dabar ją galima tik skaityti. Jūs nebegalite daugiau atsakinėti. Jei jums reikia pateikti daugiau informacijos, prašome pradėti naują konsultaciją ir joje paminėti šios konsultacijos numerį.