Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 7668

#121 – Dėl sprendimų įkėlimo

Pateikta ‘Bendra konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2018 Gruodis 07, Penktadienis 22:07 EET
Sveiki. Negaliu įkelti 1 pamokėlės "Skaičių išdėstymo tvarka" užduoties sprendimo. Prikabinu failo, bet kai paspaudžiu pateikti, nieks neįsikelia. Kitų užduočių įkelt kol kas nebandžiau. Gal žinot, kas čia negerai?
2018 Gruodis 07, Penktadienis 22:08 EET
Sveikas, Jonai!

Sistema kol kas neveikia, ji yra tobulinama. Manau, jog bus pranešta, kada galėsite įkelti sprendimus arba pabandyk po keletos dienų.

Sėkmės!