Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 7668

#121 – Dėl sprendimų įkėlimo

Pateikta ‘Bendra konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2018 Gruodis 07, Penktadienis 22:07 EET
Sveiki. Negaliu įkelti 1 pamokėlės "Skaičių išdėstymo tvarka" užduoties sprendimo. Prikabinu failo, bet kai paspaudžiu pateikti, nieks neįsikelia. Kitų užduočių įkelt kol kas nebandžiau. Gal žinot, kas čia negerai?
2018 Gruodis 07, Penktadienis 22:08 EET
Sveikas, Jonai!

Sistema kol kas neveikia, ji yra tobulinama. Manau, jog bus pranešta, kada galėsite įkelti sprendimus arba pabandyk po keletos dienų.

Sėkmės!
Ši konsultacija uždaryta, todėl dabar ją galima tik skaityti. Jūs nebegalite daugiau atsakinėti. Jei jums reikia pateikti daugiau informacijos, prašome pradėti naują konsultaciją ir joje paminėti šios konsultacijos numerį.