Studentas Lukas paslėpė velykinius margučius šalia Informiko buveinės. Žemiau yra dvi panoraminės nuotraukos - viena su margučiais, kita be jų.

Padėkite Informikui surasti visus velykinius kiaušinius!

6 taškai - suradote visus paslėptus kiaušinius ir juos visus pažymėjote;

2 taškai - nustatėte ir žemėlapyje pažymėkite kiekvieno kiaušinio apytikslę vietovę;

2 taškai - panaudojote kokias nors priemones ar suradote kokį nors būdą, kas leidžia paprasčiau aptikti paslėptus kiaušinius.

Didelis, stiprus ir gražus drakonas nukrito nuo stalo ir sudužo į gabaliukus, kuriuos matote žemiau esančiame paveiksliuke:

drakonopuzle

Padėkite Informikui suklijuoti suskilusį drakoną. Jei turite galimybę, papildomai suklijuokite drakoną trimatėje aplinkoje (3DDrakonas.zip).

8 taškai - įtikinamai suklijavote paveiksliuke esantį drakoną;

2 taškai - papildomai suklijavote drakoną trimačiu redaktoriumi.

Informikas kovo 16 dieną buvo didelėje šventėje, kurioje buvo susirinkę jo bendraminčiai.

Gavęs video, kuriame šventės dalyviai šiltai atsiliepė apie įvykusį renginį, Informikas jį papildė paslėptu sveikinimu ir padėjo čia:

Pažiūrėkite atidžiai video ir parašykite koks tai sveikinimas.

4 taškai - įvardinote, ką Informikas pasveikino;

6 taškai - suradote vieną, du ar tris būdus ir detaliai jį(juos) aprašėte.

Informikas padarė vėrinėlį savo mylimai Informytei. Jame - švelniausias informacijos vienetas, kokį tik Informikas sugebėjo įsivaizduoti.

Dovana2

Kokią žinutę Informikas paslėpė vėrinėlyje?

4 taškai - įvardinote vėrinėlio tikslią arba apytikslę žinutę;

6 taškai - suradote sprendimą ir detaliai jį aprašėte.

Informikas gavo atviruką iš praeities!

atvirukasFront
atvirukasBack

Kas jame užrašyta?

2 taškai - parašykite kas pavaizduota paveiksliuke;

8 taškai - įvairiais būdais nustatykite koks užrašas yra atvirutėje;

Detaliai aprašykite kokiais būdais nustatėte užrašą atviruke.