Sveiki, aš Informikas – KTU Informatikos fakulteto talismanas – kviečiu moksleivius mokytis programuoti.

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems moksleiviams, kurie nori išmokti programuoti. Jeigu praėjusiais metais mokėtės programuoti, toliau galėsite gilinti savo žinias.

Moksleiviai programuos C++ pogramavimo kalba!

Jeigu kyla klausimų dėl pamokėlių organizavimo, juos galima pateikti Informiko puslapyje socialiniame tinkle Facebook.

Programavimo pamokėlės vyksta lapkričio – gegužės mėn. Spalio 22 d. bus paskelbta registracija. Lapkričio mėn. prasidės užduočių teikimas ir jų sprendimų konsultavimas.  Pamokėlės  - nuotolinės, interaktyvios ir nemokamos!

Moksleiviai, kurie nuoširdžiai ir atsakingai mokosi – gauna sertifikatus!

Kviečiame prisijungti ir mokytojus. Jūs galite naudotis sukauptų užduočių baze.

Registracija vyks nuo 2018 m. spalio 22 iki spalio 29 d.

REGISTRACIJA>>>