Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Pamokėlių naujienos

Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas (KTU IF) skelbia registraciją į 2019-2020 m. m. mokymų ciklą „Programavimo pamokėlės“. Nemokamos ir nuotolinės pamokėlės bus skirtos visiems moksleiviams, norintiems išmokti programuoti C++ programavimo kalba. Šiais metais pamokėlės bus labiau individualizuotos – dėl kiekvienos užduoties sprendimo dalyvius konsultuos užduotį sukūręs konsultantas.  

KTU organizuojamos C++ programavimo kalbos pamokėlės moksleiviams – pirmoji nemokama ir nuotolinė iniciatyva Lietuvoje, kuri tęsiasi jau septynis metus. Iš viso mokymų ciklo internetinėje svetainėje yra užregistravę beveik 3 tūkst. vartotojų, pradėjusių mokytis programavimo nuotoliniu būdu. Mokymų ciklą kasmet baigia apie 30 proc. dalyvavusiųjų.

Didelio populiarumo sulaukęs KTU IF dėstytojų ir studentų organizuojamas mokymų ciklas prasidės lapkričio mėnesį ir truks iki mokslo metų pabaigos. Registracija startuoja lapkričio 2 d. Registracija tęstinė, tad registruotis ir spręsti moksleiviai galės visus metus.

Išlaikoma tradicija išlaikyti aktyvų moksleivio ir konsultanto tarpusavio bendradarbiavimą. Tiesioginę pagalbą ir atsakymus į visus kylančius klausimus teikia KTU Informatikos fakulteto studentai savanoriai.

Kiekvieną mėnesį konkursų svetainėje bus įkeltos pamokėlės, kurias sudarys atitinkamas uždavinių skaičius. Išspręstus uždavinius moksleiviai turės įkelti į tinklalapį, kuriame ne tik gaus atsakymą, bet ir galės konsultuotis dėl sprendimo.

Atsiradus poreikiui gauti greitą konsultaciją, moksleivis galės rašyti klausimus į Bendrosios pagalbos skiltį arba klausti Pamokėlių konsultacijose. Nuotolinės konsultacijos su realiu dėstytoju ar studentu iš Kauno technologijos universiteto bus aktyviai vykdomos.

Birželio mėnesio pabaigoje vyks baigiamasis renginys moksleiviams, kurio metu bus įteikti sertifikatai aktyviausiems pamokėlių dalyviams.

2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ir 2018 metų programavimo pamokėles galite pamatyti čia.

Daugiau informacijos apie programavimo pamokėles.

Laisvalaikiui

Android programavimas

Į viršų