informikas plakatas 4 variantas 3 Giedre

Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas (KTU IF) skelbia registraciją į 2018-2019 m. m. mokymų ciklą „Programavimo pamokėlės“. Nemokamos ir nuotolinės pamokėlės bus skirtos visiems moksleiviams, norintiems išmokti programuoti C++ programavimo kalba. Šiais metais pamokėlės bus labiau individualizuotos – dėl kiekvienos užduoties sprendimo dalyvius konsultuos užduotį sukūręs konsultantas.

KTU organizuojamos C++ programavimo kalbos pamokėlės moksleiviams – pirmoji nemokama ir nuotolinė iniciatyva Lietuvoje, kuri tęsiasi jau septynis metus. Iš viso mokymų ciklo internetinėje svetainėje yra užregistravę beveik 3 tūkst. vartotojų, pradėjusių mokytis programavimo nuotoliniu būdu. Mokymų ciklą kasmet baigia apie 25 proc. dalyvavusiųjų.

Didelio populiarumo sulaukęs KTU IF dėstytojų ir studentų organizuojamas mokymų ciklas prasidės lapkričio mėnesį ir truks pusę metų. Registracija vyks nuo spalio 22 d. iki spalio 29 d. Pirmoji pamokėlė bus paskelbta
lapkričio 5 d.

Šįkart bus vystomas dar aktyvesnis moksleivio ir konsultanto tarpusavio bendradarbiavimas, įdiegiant naujoves į programavimo pamokėlių tinklapį. Siekiama aiškaus rezultato – tiesioginė pagalba moksleiviui, atsakant į visus jam rūpimus klausimus iš konkretaus asmens, t. y. KTU programuotojo.

Kiekvieną mėnesį konkursų svetainėje bus įkeltos pamokėlės, kurias sudarys atitinkamas uždavinių skaičius. Išspręstus uždavinius moksleiviai turės įkelti į tinklalapį, kuriame ne tik gaus atsakymą, bet ir galės konsultuotis bei aiškintis iškilusias problemas su KTU programuotoju.

Atsiradus poreikiui gauti greitą konsultaciją, moksleivis galės rašyti klausimus į Bendrosios pagalbos skiltį arba klausti Pamokėlių konsultacijose. Nuotolinės konsultacijos su realiu dėstytoju ar studentu iš Kauno technologijos universiteto bus aktyviai vykdomos.

2017-2018 m. m. mokymų cikle pamokėlių organizatoriai sulaukė didelio dalyvių skaičiaus – 420 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų. Šiais metais KTU IF tikslas – pagerinti moksleivio ir konsultanto tarpusavio bendradarbiavimą.

Birželio mėnesio pabaigoje vyks baigiamasis renginys moksleiviams, kurio metu bus įteikti sertifikatai aktyviausiems pamokėlių dalyviams.

2013, 2014, 2015, 2016, 2017 metų programavimo pamokėles galite pamatyti čia.

Daugiau informacijos apie programavimo pamokėles.