Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Trikampis

  Duoti trijų atkarpų ilgiai a, b ir c. Parašykite programą, kuri išvestų į ekraną, kokį trikampį galima sudaryti iš duotų atkarpų: lygiašonį, lygiakraštį, statųjį, įvairiakraštį. 

   Skaityti daugiau...
  60% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Dvi dėžutės

  Jūsų rankose dvi dėžutės, kurių išoriniai matmenys yra a1, b1, c1 ir a2, b2, c2. Matmenys yra sveikieji skaičiai, neviršijantys 100. Viena dėžutė telpa į kitą, jeigu jos matmenys nors vienu vienetu yra mažesni už kitos dėžutės atitinkamus matmenis. Dėžutes galima vartyti. Galimos kelios situacijos: pirmoji telpa antrojoje, antroji telpa pirmojoje, abi vienodų matmenų, dėžutės nepalyginamos. Parašykite programą dviem dėžutėms palyginti.

   Skaityti daugiau...
  46% iš 3 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Kelių remontas

  Iš taško A į tašką B galima patekti keliais, kurie pažymėti mažosiomis raidėmis: a, b, c, d, e, f.  Sudarykite programą, kuri pasakytų ar galima iš taško A patekti į tašką B, kai duota, kuriais keliais galima važiuoti (1), o kurie remontuojami (0).

   Skaityti daugiau...
  100% iš 3 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Bilietas į koncertą

  Dainiui labai patinka viena muzikos grupė. Apie šią grupę jis žino viską. Vieną dieną naujienų portale pamatė informaciją apie šios grupės gastroles Lietuvoje. Aišku, Dainius  labai nori patekti į šį koncertą, bet nežino ar ar turės pakankamai pinigų bilietui. Dabar Dainius turi susitaupęs a eurų, be to kiekvieną mėnesį tėvai duoda smulkioms išlaidoms b eurų. Grupė koncertuos po 5 mėnesių, o bilietus pradės platinti po 3 mėnesių. Dainius nori sėdėti kuo arčiau, kad geriau matytų grupės muzikantus.

   Skaityti daugiau...
  60% iš 3 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Triušiai

  Petraičių šeima persikėlė gyventi į sodybą. Norėdami efektyviau išnaudoti sodybos galimybes nutarė auginti triušius. Jie įsigijo tris poreles skirtingų veislių triušių: Belgijos milžinų, Vokietijos dėmėtųjų ir Prancūzijos avinų. Šios veislės tinka ir kailiams, ir mėsai. Belgijos milžinų patelės per metus atsiveda bm triušiukų vadas. Vokietijos dėmėtųjų – vd ir Prancūzijos avinų  patelės gali atsivesti per metus pa vadas. Triušiukų skaičiaus vienoje vadoje vidurkis – trk. Trijų mėnesių triušiukai veisimui kainuoja trkain eurų. Belgijos milžinai užauga iki svbm kg,  Vokietijos dėmėtieji iki svvd kg, Prancūzijos milžinai iki  pasv kg.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 1 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
Rezultatai 1 - 5 iš 5
Į viršų