Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Bendrabutis

  Bendrabutyje kiekviename kambaryje yra fiksuojama, kiek elektros energijos (kilovatvalandėmis) išnaudojama per mėnesį. Bendrabučio gyventojai susitarė, kad kiekvieno kambario gyventojai kas mėnesį mokės vienodą įmoką už elektrą - tai yra tiek, kiek vidutiniškai kambaryje buvo suvartota elektros. Parašykite programą, kuri surastų tą sumą.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Piramidės

  Iš rutuliukų dėliojamos tokios piramidės, kaip parodyta paveikslėlyje:

  piramides

  Piramidės numeris nurodo, kiek laiptelių ji turi. Kiekvienos piramidės sekantis laiptelis turi vienu rutuliuku daugiau, nei prieš tai buvęs. Parašykite programą, kuri tekstiniame faile Rezultatai.txt išspausdintų tokią seką: kiekvienas i-asis sekos narys yra i-osios piramidės rutuliukų suma. Kintamasis n nurodo, kiek sekos narių iš viso reikia išspausdinti. Jį reikia perskaityti iš failo Duomenys.txt.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 1 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Viščiukai

  Turguje registruojami parduodami viščiukai. Duomenys surašyti faile Duomenys.txt, kurio pirmojoje eilutėje yra parduodamų viščiukų skaičius, o kitose eilutėse – masė ir amžius (savaitėmis).

  Parašykite programą, kuri surastų ir rezultatų faile Rezultatai.txt išspausdintų pradinius viščiukų duomenis, didžiausios masės viščiuko numerį ir jauniausio viščiuko numerį.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Žaidimo kauliukas

  Aurelija mėtė žaidimo kauliuką (su akutėmis nuo 1 iki 6) ir į duomenų failo Duomenys.txt  pirmąją eilutę įrašė metimų skaičių, o į kitas eilutes rašė išmestų akučių skaičių. Parašykite programą, kuri suskaičiuotų, kiek kartų buvo išmestos 1, 2, 3, 4, 5, 6 akutės. Rezultatą išveskite rezultatų faile Rezultatai.txt.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Vėjo jėgainė

  Pradinių duomenų failo Duomenys.txt pirmoje eilutėje įrašytas mėnesio dienų d skaičius, kai buvo atlikti vėjo krypties ir greičio matavimai. Likusiose d eilučių įrašyta po du skaičius, atskirtus tarpeliais. Pirmasis skaičius yra sveikasis ir nurodo tą dieną vyravusią vėjo kryptį (1 – šiaurė, 2 – pietūs, 3 – rytai, 4 – vakarai), antrasis skaičius yra realusis ir nurodo tos dienos vidutinį vėjo greitį. Parašykite programą, kuri rezultatų failo Rezultatai.txt pirmoje eilutėje įrašytų keturis tarpeliais vienas nuo kito atskirtus skaičius, kurie reiškia, kiek kartų iš viso pūtė kiekvienos krypties vėjas. Antroje failo eilutėje turi būti įrašytas žodis TAIP, jei galima statyti vėjo jėgainę. Sąlygos vėjo jėgainei: ne mažiau kaip 75 procentus visų dienų vėjo greitis buvo ne mažesnis kaip 5.0 m / s.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
Rezultatai 1 - 5 iš 5
Į viršų