Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Informacinių technologijų konkursas

  Informacinių technologijų konkurso I etape dalyvavo n (1 <= n <= 100) mokinių. Jų pasirodymas buvo vertinamas k balų (0 <= k <= 100) ir gauti balai surašyti į sąrašą. Į II etapą patenks tik tie mokiniai, kurių surinkti balai viršys visų mokinių gautų balų vidurkį. Sukurkite programą, kuri sąraše paliktų tik atrinktų į II etapą mokinių balus ir užrašytų, keli mokiniai atrinkti dalyvauti II konkurso etape.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 1 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 2
   Taškai: 25
 • Komanda

  Į šuolininkių į tolį komandą reikia išrinkti 10 sportininkių. Atrankos kriterijus – į komandą patenka sportininkės, turinčios geriausius asmeninius rezultatus. Po pirmo atrankos etapo buvo atrinkta n (1 <= n <= 10) sportininkių. Jų geriausi rezultatai didėjimo tvarka surašyti faile Duomenys1.txt. Po antro atrankos etapo buvo atrinkta dar m (1 <= m <= 10) sportininkių. Jų geriausi rezultatai nerikiuoti surašyti faile Duomenys2.txt. Parašykite programą, kuri išrinktų geriausias 10 sportininkių, jų geriausių rezultatų sąrašas turi būti pateikiamas didėjimo tvarka, bei praneštų, jei rinktinė dar pilnai nesuformuota. Jei dviejų sportininkių rezultatai vienodi, į komandą patenka pirmą atrankos etapą įveikusi sportininkė.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 2
   Taškai: 25
 • Žalgirio komandos 2013/2014 metų sezonas

  Žalgirio krepšinio komandos sudėtį 2013/2014 metų sezoną sudaro komandos senbuviai (rungtyniavę praėjusį sezoną) ir naujokai. Parašykite programą, kokia šį sezoną komandos sudėtis. Žaidėjai turi būti išdėstyti pagal ūgį (įterpkite naujokų duomenis į senąjį žaidėjų sąrašą nekeisdami išdėstymo tvarkos).

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 2
   Taškai: 25
 • Parduotuvė

  Maisto prekių parduotuvėje yra n (1<n<200) prekių. Ant kiekvienos prekės pakuotės užrašytas prekės galiojimo laikas. Pardavėjas kiekvieną dieną peržiūri visų prekių galiojimo laiką, ir, jei galiojimo laikas pasibaigęs, prekes išima iš prekybos. Parašykite programą, kuri iš pradinių duomenų pašalintų prekes, kurių galiojimo laikas pasibaigęs ir apskaičiuotų kelios prekių rūšys išimtos iš prekybos, kiek prekių vienetų išimta iš prekybos ir kokį nuostolį patirs parduotuvė.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 2
   Taškai: 25
Rezultatai 1 - 4 iš 4
Į viršų