Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Prekyba buitine technika

  Duotas buitinės technikos parduotuvės sandėlio prekių sąrašas Sandelis.txt faile. Pirmoje eilutėje pateiktas bendras prekių kiekis, kitose – prekės pavadinimas (25 simboliai), prekės kodas, vienetų skaičius ir vieneto kaina. Kitame faile Uzsakymai.txt pateiktas klientų užsakytų prekių sąrašas. Pirmoje eilutėje pateiktas prekių sąrašas, kitose – prekės kodas ir užsakytas vienetų skaičius. Parašykite programą, kuri pateiktų informaciją apie sandėlyje likusias prekes.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 3
   Taškai: 30
 • Registracija

  Registracijos interneto svetainėje priimamos tik patikrinus asmens kredito kortelės numerį. Jei asmuo pateikia neteisingą informaciją, tai jo registracija yra naikinama. Kredito kortelės numeruojamos vieningai – numerį sudaro 13-16 skaitmenų, iš kurių du ar trys pirmi nusako kortelės tipą, 6 skaičiai nusako kortelę išdavusį banką ar įstaigą (BIN), o likę skaičiai parenkami pagal tam tikras taisykles – Luhn'o formulę. Luhn‘o formulė – algoritmas, kuris leidžia patikrinti, ar mokėjimo kortelės identifikacinis numeris yra teisingas: ar vedant kortelės numerį nepadaryta klaida, ar numeris nėra atsitiktinai sugalvotas. Sudarykite programą, kuri naikintų neteisingai nurodžiusių kortelės numerius asmenų registraciją ir šiuos asmenis įrašytų į pašalintų asmenų sąrašą.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 3
   Taškai: 30
 • Muzikos albumų parduotuvė

  Parduotuvė prekiauja muzikos įrašų albumais. Kiekvienas albumas nusakomas pavadinimu (16 simbolių), autoriumi (24 simboliai), kaina (sveikasis skaičius) ir kiekiu (sveikasis skaičius). Modeliuojama albumų pirkimo ir tiekimo situacija (plačiau aprašyta uždavinyje). Apskaičiuoti, kokiai sumai parduota albumų ir atspausdinti likusių albumų sąrašą.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 3
   Taškai: 40
Rezultatai 1 - 3 iš 3
Į viršų