Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Temperatūra

  Duomenų faile Duomenys.txt stulpeliu surašyti kiekvienos dienos temperatūros matavimai. Duomenų kiekis nėra nurodytas. Parašykite programą, kuri rezultatų faile Rezultatai.txt įrašytų:

  1. dviejų gretimų dienų temperatūros pokytį,
  2. rastų dienų skaičių (kiek matavimų duomenų faile),
  3. didžiausią temperatūros pokytį tarp dviejų dienų absoliutine verte (nesvarbu, ar atšilo, ar atvėso).
   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • LEGO robotas

  Linas nusprendė 6 mėnesius taupyti pinigus LEGO robotui, kuris kainuoja a Lt. Kiekvieną mėnesį jis skirtingą kartų kiekį n į taupyklę mesdavo pinigus. Duomenų faile Duomenys.txt yra 6 eilutės, kuriose pirmasis skaičius nurodo, kiek kartų n tą mėnesį Linas į taupyklę įmetė pinigų, o kiti skaičiai toje eilutėje nurodo, kiek pinigų m (litais) Linas įmetė. Duomenų failo paskutiniojoje (septintoje) eilutėje yra nurodyta norimo LEGO roboto kaina a (litais). Parašykite programą, kuri suskaičiuotų, kiek Linas per šešis mėnesius sutaupė pinigų ir ar jų užteks nusipirkti norimą LEGO robotą, o rezultatus įrašytų į rezultatų failą Rezultatai.txt.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Keliautojai

  Draugai sutarė keliauti į Latviją praleisti atostogų. Kiekvienas susikrovė po kuprinę ar lagaminą ir atvyko į autobusų stotį. Už vieną kilogramą bagažo reikia mokėti b litų bagažo mokestį. Duomenų failo Duomenys.txt pirmoje eilutėje parašyta, kiek draugų n važiuos į Latviją, antroje eilutėje surašyta, kiek m1, m2 ... mn  kg svėrė kiekvieno draugo kuprinė arba lagaminas, trečioje – kiek litų reikia mokėti už vieną kilogramą bagažo. Parašykite programą, kuri suskaičiuotų ir į rezultatų failą Rezultatai.txt įrašytų, kiek kilogramų bagažo kb vežasi visi draugai ir kokią sumą s jie turės sumokėti už bagažą.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Lenktynės

  Lenktynėse dalyvavo N pilotų. Apie kiekvieną pilotą žinoma tokia informacija: jo vidutinis greitis, bei tai, ar finišavo, ar ne. Sudarykite sąrašą pilotų, kurių greitis buvo didesnis už v.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
 • Kelių eismo taisyklės

  Vairavimo mokyklai kiekvienos vasaros pradžioje iškyla problema, kad ateina labai daug mokinių, todėl reikia sukurti programą, padedančią paskirstyti srautus vairavimo instruktoriams. Mokykloje iš viso yra trys vairavimo instruktoriai.

  Pradinių duomenų faile Duomenys.txt faile surašyta informacija apie mokinius. Pirmoje eilutėje įrašytas mokinių skaičius. Likusiose eilutėse įrašyta: mokinio numeris ir jo mokėjimo vairuoti balas 10-ies balų sistemoje.

   Į failą Rezultatai.txt reikia surašyti kiekvienam instruktoriui jo mokinių numerius, bet mokinius reikia paskirstyti taip, kad pirmasis instruktorius dirbtų tik su 1-3 balus, antrasis – 4-6 balus, o trečiasis – 7-10 balų surinkusiais mokiniais.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Informikas
   Lygis: 1
   Taškai: 20
Rezultatai 1 - 5 iš 5
Į viršų